29-10-2024
Benzine
Automaat
17.120 km
1.498 cc
6 l/100km
29-10-2024
Benzine
Automaat
17.120 km
1.498 cc
6 l/100km
| Kenteken | JBG-12-G Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | TIGUAN |
| Tellerstand |
17.120 km, op 05-04-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (7 traps) |
| Kleur | Cipressino Green Metallic (anders) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.5 eTSI R-Line| Pano| Garantie| Massage |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
CT
|
| RDW variant |
ACDXDBX0
|
| RDW uitvoering |
FD7FD7GC008R4WEA3
|
| RDW handelsnaam |
TIGUAN
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2018/858*00302*03 |
| Topsnelheid | 209 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Afmetingen | 454,00 x 186,00 x 165,00 cm |
| Ledig gewicht |
1516 kg
|
| Massa rijklaar |
2180 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2180 kg
|
| Laadvermogen | 664 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 85 à € 92 per maand |
| Aanhanger-assistent |
| Accident Avoidance System |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side achter |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco separaat achter |
| Alarmsysteem |
| Android/Apple Carplay |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Automatische snelheidsbegrenzing |
| Autonome parkeerfunctie |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Chroom delen exterieur |
| Comfort-pakket |
| Connected services |
| Cruise control adaptief |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Design Pakket Plus |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Elektronisch sperdifferentieel (EDS) |
| Ergonomische voorstoelen |
| Extra getint glas |
| Geluidwerend glas |
| Gepoetst |
| Grootlicht-assistent |
| Hill hold-functie |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Koplampreiniging |
| Kruisend verkeer detectie |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| LED koplampen adaptief |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Metallic lak |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Parkeer-assistent |
| Parkeercamera |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| R-Line Exterieur |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Sport-pakket |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Spraakbediening |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurhulp |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Variabele stuuroverbrenging |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorstoelen |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoel(en) met massagefunctie |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend glas |
| WiFi voorbereiding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.