28-03-2022
Diesel
Automaat
22.193 km
1.950 cc
6.2 l/100km
28-03-2022
Diesel
Automaat
22.193 km
1.950 cc
6.2 l/100km
| Kenteken | JBD-46-K Switch kenteken |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Model | Vito |
| Tellerstand |
22.193 km, op 08-11-2025
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Stahlblau (blauw) |
| Type lak | Uni |
| Uitvoering | 114 CDI Pro Extra Lang |
| Carrosserievorm | Personenbus |
| RDW type |
639/2
|
| RDW variant |
KOU2L320VXX
|
| RDW uitvoering |
3GJRDX28BEXX
|
| RDW handelsnaam |
VITO TOURER
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 8 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*0457*31 |
| Topsnelheid | 184 km/h |
| Afmetingen | 537,00 x 193,00 x 188,00 cm |
| Ledig gewicht |
1957 kg
|
| Massa rijklaar |
3200 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3200 kg
|
| Laadvermogen | 1243 kg |
| Trekgewicht geremd | 2000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 241 à € 253 per maand |
| APK vervaldatum | 14-01-2027 |
| Achterbank derde |
| Achterbank neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterruitwisser |
| Achteruitrijcamera |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| ASR |
| Audio installatie |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bestuurdersstoel verwarmd |
| Betonplex in laadruimte |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra verwarming interieur |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Middenarmsteun voor |
| Navigatiesysteem |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Standkachel |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare stuurkolom |
| Warmtewerend glas |
| zij airbag(s) voor |
| Zijschuifdeur rechts |
| Zijwandbekleding laadruimte |
| zijwind assistent |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.