20-06-2019
Diesel
Automaat
106.318 km
2.967 cc
6 l/100km
20-06-2019
Diesel
Automaat
106.318 km
2.967 cc
6 l/100km
| Kenteken | J-893-TF Switch kenteken |
| Merk | Audi |
| Model | A8 |
| Tellerstand |
106.318 km, op 07-01-2025
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Mythosschwarz-met (zwart) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 50 TDI quattro Pro Line Plus|Black|22''|Sfeer|camera |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW type |
F8
|
| RDW variant |
LDDVCQ1
|
| RDW uitvoering |
QA8QA8D50101C19S57CS
|
| RDW handelsnaam |
A8
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1751*06 |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Ledig gewicht |
1950 kg
|
| Massa rijklaar |
2690 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2690 kg
|
| Laadvermogen | 740 kg |
| Trekgewicht geremd | 2300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 227 à € 238 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 06-01-2027 |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptief demping systeem |
| Airbags |
| Airconditioning |
| Airco separaat achter |
| Alarm |
| Alarm klasse 3 |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Armsteun voor |
| Audio installatie premium |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektr. met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dimlichten automatisch |
| Draadloze telefoonlader |
| DVD speler |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Extra getint glas achter |
| Grootlichtassistent |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Houtafwerking interieur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Kleur zwart |
| Koplampen adaptief |
| Koplampreiniging |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen versnellingspook |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 22'' |
| Luchtvering en automatische niveauregeling |
| Luxe lederen bekleding |
| Luxe lederen interieur |
| Matrix LED koplampen |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Schakelpaddles |
| Sluitbekrachtiging |
| Smartphone integratie |
| Sportvelgen |
| Spraakbediening |
| Stuurkolom elektrisch verstelbaar met geheugen |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Verkeersbord detectie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend glas |
| wifi |
| Zij airbag(s) achter |
| zij airbag(s) voor |
| Zonnescherm zijruiten |
| Zwarte glans (piano)lak interieur afwerking |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.