10-07-2020
Benzine
Automaat
128.532 km
1.969 cc
7 l/100km
10-07-2020
Benzine
Automaat
128.532 km
1.969 cc
7 l/100km
| Kenteken | J-842-DR Switch kenteken |
| Merk | VOLVO |
| Model | V90 |
| Tellerstand |
128.532 km, op 29-10-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | 711 Bright Silver metallic (grijs) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 2.0 T4 190PK GEART.8 BUSINESS LUXERY+ | PANO | MASSAGE | HARMAN KARDON | HEADUP | ACC | BLIS | CAMERA |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
P
|
| RDW variant |
PWAK
|
| RDW uitvoering |
PWAKVDP?
|
| RDW handelsnaam |
V90
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*1067*08 |
| Omschrijving defect | Het Automatic Emergency Brakesystem werkt mogelijk niet zoals het is bedoeld in bepaalde situaties en bij bepaalde temperaturen. |
| Materiële gevolgen | Het AEB-systeem remt de auto niet automatisch af zoals bedoelt in noodsituaties voor bepaalde objecten, voetgangers, en fietsers. Het collision Warning systeem zal in geval van voetgangers en fietsers wel het waarschuwingsgeluid en lichtindicatie aan de bestuurder geven en remondersteuning bieden. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | Voertuigeigenaren worden verzocht een afspraak te maken bij de merk-dealer. Gecorrigeerde software wordt dan geïnstalleerd. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0345-688888 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De 15A zekering van de lagedrukbrandstofpomp kan in zeldzame gevallen doorbranden. |
| Materiële gevolgen | In het ergste geval kan dit leiden tot het afslaan van de motor. De interne verbrandingsmotor (ICE) start niet. Er wordt een melding weergegeven op de bestuurdersinformatie display. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | Voertuigeigenaren worden verzocht contact op te nemen met de merkdealer. De 15A zekering zal door een 20A zekering worden vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0345-688888 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
158 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
8.9 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5.6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Afmetingen | 494,00 x 188,00 x 1.442,00 cm |
| Ledig gewicht |
1616 kg
|
| Massa rijklaar |
2300 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2300 kg
|
| Laadvermogen | 684 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 90 à € 99 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 16-12-2027 |
| 4 Zone Electronic Climate Control met touchscreen bediening op de tweede zitrij |
| 12,3" Digitaal instrumentenpaneel |
| 230 Volt aansluiting aan achterzijde middenconsole |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verwarmd |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Airco separaat achter |
| Alarm |
| Alarm klasse 3 |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti overhel assistent |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audiobediening in stuurwiel |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bagagerolhoes, automatisch wegklapbaar |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bluetooth audiostreaming |
| Bluetooth telefoonconnectie |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Brake pedal release |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| City Safety System |
| Clean zone interieursystem |
| Collision Warning met Full Auto Brake |
| Connected Safety |
| Connected services |
| Cross Traffic Alert with Auto Brake |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| Curve Speed Adaption, |
| DAB |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Drive mode settings |
| Driver Alert System |
| EBA (Electronic Brake Assistance) |
| EBD (Elek.remkrachtverdeling voor-achter) |
| EBL (Emergency Brake Light) |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrisch bedienbare kindersloten |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch neerklapbare hoofdsteunen achter |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektrisch verstelbare zijwangen voorstoelen |
| ESC (Electronic Stability Control) |
| Extra getint glas achter |
| Gekoeld dashboardkastje |
| Getint glas |
| Geïntegreerde uitlaateindpijpen |
| Grootlichtassistent |
| Head-up display |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| Houtafwerking interieur |
| IDIS (Intelligent Driver Information System) |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| knie airbag(s) |
| Kruisend verkeer detectie |
| Lane departure warning |
| Lane Keeping Aid |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederlook bekleed dashboard |
| LED koplampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 19inch |
| Luxe lederen bekleding |
| Massagefunctie in de voorstoelen |
| metaalkleur |
| Mistlampen |
| mistlampen voor adaptief |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Noodreservewiel |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Pilot assist |
| Premium Audio by Harman Kardon |
| RAB (Ready Alert Brakes) |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Roll Stability Control (RSC) |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Sensus Connect |
| Sensus navigatie |
| Sensus pro met Volvo on Call |
| Side Impact Protection System |
| Speed limiter |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Standkachel |
| Start/stop systeem |
| Stoelventilatie |
| Stoel ventilatie voor |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verwarmd |
| Trekhaak elektrisch uitklapbaar |
| Trekhaak uitklapbaar |
| UCL (understeer control logic) |
| Uitschakelbare passagiersairbag |
| Uitwijk assistent |
| USB aansluiting |
| Verkeersbord detectie |
| Verlichtingspack 2: sfeerverlichting 7 kleuren |
| Vermoeidheids herkenning |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Volvo Sensus Connect 9" |
| Voorstoel(en) met massagefunctie |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| WHIPS (Whiplash Protection System) |
| wifi |
| zij airbag(s) voor |
| Zitverlenging voorstoelen |
| Zonnescherm zijruiten |
| zonwerend glas |
| Zwarte hemelbekleding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.