25-08-2020
Benzine
Handgeschakeld
105.460 km
1.498 cc
6 l/100km
25-08-2020
Benzine
Handgeschakeld
105.460 km
1.498 cc
6 l/100km
| Kenteken | J-815-JS Switch kenteken |
| Merk | SKODA |
| Model | OCTAVIA |
| Tellerstand |
105.460 km, op 15-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Brilliant Silver Metallic (grijs) |
| Uitvoering | 1.5 TSI First Edition Trekhaak | Stoelverwarming | Apple CarPlay/Android Auto | Matrix LED | Climate control | Cruise control | Elektrisch bedienbare kofferklep | Keyless | Parkeersensoren voor en achter |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
NX
|
| RDW variant |
ACDPCAX0
|
| RDW uitvoering |
NFM6FM6C90014BFVL0N1
|
| RDW handelsnaam |
OCTAVIA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e8*2007/46*0355*02 |
| Omschrijving defect | De e-call functie wordt mogelijk niet geactiveerd door een software fout. |
| Materiële gevolgen | Geen verbinding met het callcenter resp. de alarmcentrale, hierdoor kunnen er geen hulpmaatregelen worden uitgevoerd. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | Een Skoda servicepartner zal de software van het OCU-regelapparaat updaten. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 08002834463 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
111 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6.3 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 224 km/h |
| Afmetingen | 469,00 x 183,00 x 145,00 cm |
| Ledig gewicht |
1260 kg
|
| Massa rijklaar |
1880 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1880 kg
|
| Laadvermogen | 620 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 680 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 25-08-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Chroom delen exterieur |
| Connected services |
| Cruise control adaptief |
| DAB |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Draadloze telefoonlader |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Koplampen adaptief |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen versnellingspook |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Matrix LED koplampen |
| metaalkleur |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia scherm standaard |
| navigatiesysteem full map |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Spraakbediening |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare stuurkolom |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| wifi |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.