05-09-2020
Benzine
Handgeschakeld
71.600 km
1.333 cc
7 l/100km
05-09-2020
Benzine
Handgeschakeld
71.600 km
1.333 cc
7 l/100km
| Kenteken | J-798-LP Switch kenteken |
| Merk | DACIA |
| Model | DUSTER |
| Tellerstand |
71.600 km, op 15-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Noir Nacre (zwart) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.3 TCe Prestige Camera/Trekhaak/Led/1eEigenaar |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
SR
|
| RDW variant |
DHE2
|
| RDW uitvoering |
MF6DF100M00E
|
| RDW handelsnaam |
DUSTER
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2001/116*0323*52 |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
139 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7.4 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5.3 l/100 km
|
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Afmetingen | 434,00 x 180,00 x 163,00 cm |
| Ledig gewicht |
1209 kg
|
| Massa rijklaar |
1762 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1762 kg
|
| Laadvermogen | 553 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 650 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 25-02-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| ASR |
| AUX-ingang |
| Axiaal verstelbaar stuur |
| Bagageafdekking |
| Bandenspanningscontrole |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bekerhouders |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Camera 360 grade |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Eerste eigenaar |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Extra getint glas achterruiten |
| Fabrieksaf audio |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| In hoogte verstelbare koplampen |
| In hoogte verstelbare voorstoelen |
| INKLAPBARE BUITENSPIEGELS |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen sport stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Mp3-speler |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multi media systeem |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Sideskirts |
| Spraakbesturing |
| Start/stop systeem |
| Start/stopsysteem |
| Startonderbreker |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Titangrijs interieurlijsten |
| Touch screen kleurenscherm |
| Trekhaak |
| USB-aansluiting |
| Verstelbare stuurkolom |
| Warmtewerend glas |
| Zetelbekleding stof / ProLuxe Stof |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.