17-07-2020
Elektrisch en benzine
Automaat
17.417 km
1.332 cc
1 l/100km
17-07-2020
Elektrisch en benzine
Automaat
17.417 km
1.332 cc
1 l/100km
| Kenteken | J-785-FJ Switch kenteken |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | A 250 E |
| Tellerstand |
17.417 km, op 27-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Mojavesilber (grijs) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 250e Business Solution Luxury Limited AMG | NAP | DEALEROND | Virtual Display | Stoelvw |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
F2A
|
| RDW variant |
X28QT2
|
| RDW uitvoering |
HZAA051A
|
| RDW handelsnaam |
A 250 E
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1829*10 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 160 kW |
| Vermogen elektromotor | 75 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 15,60 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 73 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 7,40 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 24 kW |
| Verbruik gemiddeld | 17,20 kWh/100km |
| Topsnelheid | 235 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Afmetingen | 442,00 x 180,00 x 144,00 cm |
| Ledig gewicht |
1580 kg
|
| Massa rijklaar |
2155 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2155 kg
|
| Laadvermogen | 575 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 94 à € 102 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 16-03-2028 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Grootlicht-assistent |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Kruisend verkeer detectie |
| Kunstlederen bekleding |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Metallic lak |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie-systeem full map + hard disk |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijassistentiepakket |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Uitwijk assistent |
| Verkeersbord detectie |
| Verlaagde carrosserie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorstoelen |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| WiFi voorbereiding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.