06-08-2018
Benzine
Automaat
147.297 km
1.969 cc
8 l/100km
06-08-2018
Benzine
Automaat
147.297 km
1.969 cc
8 l/100km
| Kenteken | J-784-PR Switch kenteken |
| Merk | VOLVO |
| Model | XC60 |
| Tellerstand |
147.297 km, op 26-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs (grijs) |
| Uitvoering | 2.0 T5 AWD Momentum Leder-Panoramadak-Trekhaak |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW handelsnaam |
XC60
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Omschrijving defect | De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kan uitrekken en uiteindelijk breken. |
| Materiële gevolgen | De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kunnen uitrekken en de bevestiging van de veiligheidskabel kan breken waardoor de veiligheidsgordel niet kan worden vastgehouden bij een aanrijding. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | vervangen van de autogordelsluiting. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0345-688888 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Afmetingen | 469,00 x 190,00 x 166,00 cm |
| Ledig gewicht |
1870 kg
|
| Massa rijklaar |
2400 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2400 kg
|
| Laadvermogen | 530 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal handzenders | 3 |
| Wegenbelasting | € 120 à € 132 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 06-08-2026 |
| ABS |
| Achterbank neerklapbaar |
| Airbags |
| Airconditioning |
| Alarm |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elek. verstelbare stoelen |
| ESP |
| Getint glas |
| Lederenbekleding |
| lendesteun |
| Lichtmetalenvelgen |
| Navigatiesysteem |
| Panoramadak |
| Parkeersensor |
| Regensensor |
| Schuifdak |
| Startonderbreker |
| Stoelverwarming |
| Stuurbekrachtiging |
| Traction Control |
| Trekhaak |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.