04-03-2020
Elektrisch en benzine
Automaat
90.792 km
1.997 cc
8 l/100km
04-03-2020
Elektrisch en benzine
Automaat
90.792 km
1.997 cc
8 l/100km
| Kenteken | J-573-ZH Switch kenteken |
| Merk | LAND ROVER |
| Model | RANGE ROVER EVOQUE |
| Tellerstand |
90.792 km, op 28-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (9 traps) |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 2.0 P200 AWD R-Dynamic HSE | Pano | 360cam | Merdian | ACC | |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
LZ
|
| RDW variant |
S5CC2L
|
| RDW uitvoering |
A5BBA
|
| RDW handelsnaam |
RANGE ROVER EVOQUE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e5*2007/46*0076*02 |
| Vermogen totaal | 147 kW |
| Omschrijving defect | Door mogelijke elektrische overbelasting in het 48V-systeem kan een storing van de MOSFET (Metal Oxide Semiconductor Field Effect Transistor) veroorzaken. |
| Materiële gevolgen | Een storing van de MOSFET kan opeenvolgende elektrische storingen veroorzaken, waardoor kortsluiting in de omvormer kan ontstaan. |
| Mogelijk gevaar | Het belasten van het milieu |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De werkzaamheden bestaan uit het uitvoeren van een software-update. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0221212 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De ligging van de brandstofslang in de motorruimte is onjuist. |
| Materiële gevolgen | Brandstoflekkage op hete onderdelen kan brandgevaar opleveren. |
| Mogelijk gevaar | Brand met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | Het vervangen en correct leggen van de brandstofslang. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0221212 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | F |
| CO2 uitstoot |
176 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
8 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
10 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
7 l/100 km
|
| Topsnelheid | 216 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Afmetingen | 437,00 x 200,00 x 165,00 cm |
| Ledig gewicht |
1800 kg
|
| Massa rijklaar |
2430 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2430 kg
|
| Laadvermogen | 630 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 111 à € 122 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 04-03-2028 |
| "Lichtmetalen velgen 20""" |
| "Lichtmetalen velgen 21""" |
| 360° camera |
| Accident Avoidance System |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptief Demping Systeem (ADS) |
| Afdaal assistent |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Audio installatie premium |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| CarPlay |
| Cold Climate Pack |
| Connected services |
| Cruise control adaptief |
| DAB-ontvanger |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Driver Assistance Pack |
| Dual view-functie |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Extra getint glas |
| F1 flippers |
| Grootlicht-assistent |
| Hill hold-functie |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen sportstuur |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| LED verlichting |
| Luxe lederen interieur |
| Matrix LED koplampen |
| Navigatie full map |
| Panoramadak |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Schuifdak |
| schuif kanteldak |
| Sfeerverlichting |
| Side skirts |
| Spraakbediening |
| Startblokkering |
| Stroel verwarming |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurwiel verwarmd |
| Telefoonintegratie premium |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorruit |
| Virtual cockpit |
| Voetgangersairbag |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Warmtewerende voorruit |
| WiFi voorbereiding |
| Zwarte hemel |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.