22-04-2016
Elektrisch en benzine
Automaat
170.889 km
1.969 cc
2 l/100km
22-04-2016
Elektrisch en benzine
Automaat
170.889 km
1.969 cc
2 l/100km
| Kenteken | J-546-BT Switch kenteken |
| Merk | VOLVO |
| Model | XC90 T8 TWIN ENGINE |
| Tellerstand |
170.889 km, op 04-04-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 2.0 T8 Twin Engine AWD Inscription R-design / 7persoons / Bowers en wilkins/panoramadak |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
L
|
| RDW variant |
LFBA
|
| RDW uitvoering |
LFBABD??
|
| RDW handelsnaam |
XC90 T8 TWIN ENGINE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*0929*03 |
| Plaats chassisnummer | r. bodemplaat by voorzitting |
| Omschrijving defect | De airco condensafvoerleidingen zijn niet juist gemonteerd/vastgezet. Hierdoor kan condenswater in contact komen met elektrische systemen. |
| Materiële gevolgen | Diverse electronische storingen aan o.a het airbag- en het motormanagementsystee. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt uitgenodigd een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal de montage van de aircoleidingen controleren en zonodig de leiding vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0345 688888 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | Een ontluchtingsslang van het koelsysteem kan breken. Hierdoor kan koelvloeistoflekkage ontstaan. |
| Materiële gevolgen | Brand in de het motorcompartiment. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. De dealer zal de ontluchtingsslang vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0345-688888 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 6 seconden |
| Afmetingen | 495,00 x 193,00 x 178,00 cm |
| Ledig gewicht |
2187 kg
|
| Massa rijklaar |
3010 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3010 kg
|
| Laadvermogen | 823 kg |
| Trekgewicht geremd | 2400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 147 à € 161 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 10-04-2027 |
| 4-wiel besturing |
| 5-deurs combi |
| 12v aansluiting |
| Aanhanger-assistent |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank neerklapbaar |
| Achterruitverwarming |
| Achterspoiler |
| Achterstoelen verwarmd |
| Achteruitrijcamera |
| Actief veersysteem |
| Afdaal assistent |
| Airbag(s) gordijn |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Alarm met afstandsbediening |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun achter |
| Audio-navigatiesysteem |
| Audio installatie |
| Automatische transmissie |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Beschermingssysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Binnenverlichting |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitentemperatuurmeter |
| Carbon exterieur delen |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Differentieel blokkering |
| Dimlichten automatisch |
| Driving assistent |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische handrem |
| Elektrische ramen |
| Elektrisch glazen schuif-/kanteldak |
| Elektrisch verstelbare stoelen |
| Extra getint glas |
| File-assistent |
| Getint glas |
| Gordels in hoogte verstelbaar |
| Grootlicht-assistent |
| Head-up display |
| Hill hold-functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Instaplijsten |
| Interieur filter |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless start |
| Knipperlicht in Buitenspiegel geïntegreerd |
| Koplampreiniging |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen sportstoelen |
| Lederen stuurwiel |
| LED mistlampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| lichtmetalen velgen 22inch |
| Luxe lederen interieur |
| Metallic lak |
| Middenarmsteun voor |
| Park Distance Control |
| Regen-/geur-beslagen ruit sensor |
| Regensensor |
| Rijprofielselectie |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Sjorogen |
| Speciale kleur |
| Standverwarming |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stoeprandfunctie |
| Stoffen bekleding |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Subwoofer |
| Telefoonintegratie premium |
| Trekhaak |
| Uitwijk assistent |
| USB-aansluiting |
| Verkeersbord detectie |
| Verstelbare stuurkolom |
| Verwarmde voorstoelen |
| Vloermatten |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Wielbasis 2984 mm |
| Zonnekleppen |
| Zonnescherm achterruit |
| Zonnescherm zijruiten |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.