05-12-2020
Elektrisch
Automaat
58.207 km
Onbekend
Onbekend
05-12-2020
Elektrisch
Automaat
58.207 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | J-386-ZJ Switch kenteken |
| Merk | MINI |
| Model | COOPER SE |
| Tellerstand |
58.207 km, op 30-03-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | British Racing Green (anders) |
| Tint | Donker |
| Uitvoering | Charged 33 kWh ACCU 97% |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
FML2E
|
| RDW variant |
XP31
|
| RDW uitvoering |
0AW40000
|
| RDW handelsnaam |
COOPER SE
|
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*2063*00 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 135 kW |
| Vermogen elektromotor | 135 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 28,90 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 27,45 kWh |
| Actieradius (geschat) | 169 km |
| Actieradius zomer | 137 km |
| Actieradius winter | 118 km |
| Actieradius zonder range extender | 185 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Aantal fasen | 2 |
| Laadtijd thuisladen | 2,63 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 74,12 km/h |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 8,03 uur |
| Laadtijd thuisladen 400V/16A | 1,31 uur |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 50 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,46 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 212,05 km/h |
| Verbruik geschat | 18,88 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 15,60 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 18,59 kWh/100km |
| Verbruik winter | 22,26 kWh/100km |
| Omschrijving defect | In de hoogvoltaccu kunnen storingen ontstaan. Deze worden via een Check-Control-melding weergegeven. |
| Materiële gevolgen | Deze storingen kunnen tot een kortsluiting in de hoogvoltaccu leiden waardoor een voertuigbrand, ook in uitgeschakelde toestand, kan ontstaan. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer, deze zal de klant informeren over risicoen de regeleenheden opnieuw programmeren. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 150 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Afmetingen | 385,00 x 173,00 x 143,00 cm |
| Ledig gewicht |
1340 kg
|
| Massa rijklaar |
1770 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1770 kg
|
| Laadvermogen | 430 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 47 à € 51 per maand |
| Bijtelling | 18 % |
| APK vervaldatum | 05-12-2026 |
| 1e eigenaar |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptive Matrix LED koplampen |
| Airconditioning, automatisch met 2 zones |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Bandenreparatieset |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Comfort Access |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch inklapbare buitenspiegels |
| Elektrisch verwarmde voorstoelen |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Head-up display |
| HiFi luidsprekersysteem harman/kardon |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) voor |
| Instructieboekjes aanwezig |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| LED mistlampen voor |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun vóór met opbergruimte |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Onderhoudsboekje (digitaal) |
| Onder voorbehoud van fouten |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parc Distance Control achter |
| Parkeer Assistent |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Regensensor |
| Rookvrij |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Sportstuur |
| Start/stop systeem |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Two-tone |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.