23-10-2020
Hybride
Automaat
156.395 km
1.987 cc
Onbekend
23-10-2020
Hybride
Automaat
156.395 km
1.987 cc
Onbekend
| Kenteken | J-122-TV Switch kenteken |
| Merk | TOYOTA |
| Model | TOYOTA COROLLA |
| Tellerstand |
156.395 km, op 26-05-2026
|
| Brandstof | Hybride |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | Touring 2.0 Hybrid GR-Sport - Digitaal Cockpit, Carplay, Camera, Sportstoelen, Stoelverw. |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
ZE1HE(EU,M)
|
| RDW variant |
MZEH12(W)
|
| RDW uitvoering |
MZEH12L-DWXNBW(9E)
|
| RDW handelsnaam |
TOYOTA COROLLA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e6*2007/46*0318*04 |
| Tellerstand |
156.395 km, op 26-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | Door een softwarefout kan onbedoeld een reset plaatsvinden. Daarbij is het mogelijk dat de Data Communicatie Module (noodroepsysteem) beschadigt. |
| Materiële gevolgen | Niet kunnen benaderen en inschakelen van nooddiensten zonder dat over het niet functioneren van het noodroepsysteem vooraf is gewaarschuwd. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De Data Communicatie Module (DCM) wordt dan opnieuw geprogrammeerd en indien nodig vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0369 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Afmetingen | 465,00 x 179,00 x 146,00 cm |
| Ledig gewicht |
1345 kg
|
| Massa rijklaar |
1445 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1955 kg
|
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 22-11-2026 |
| 100% Dealeronderhouden |
| ABS |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruit rij camera |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbag, zijdelings voor 2x |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airconditioning, automatisch |
| Android Auto |
| Apple CarPlay |
| Apple Carplay/Android Auto |
| ASR Anti doorslip regeling |
| Audiosysteem |
| Automatisch dimmende binnenspiegel |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrole |
| Bestuurdersstoel hoogte verstelbaar |
| Bluetooth carkit |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels in kleur van carrosserie |
| Buitentemperatuurmeter |
| Centrale deurvergrendeling, afstandbediend |
| Comfort stoelen |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Dealeronderhouden |
| Deelb. achterbank (ongelijke delen) |
| Dimlichten automatisch |
| EBD |
| El. verstelbare spiegels, verwarmd |
| Electr. buitenspiegel verstelbaar en inklapbaar |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| ESP |
| Extra getint glas achter |
| Gordijn/hoofd airbags achter |
| Gordijn/hoofd airbags voor |
| Grootlichtassistent |
| half lederen bekleding |
| Hoofdsteunen achter |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Knieairbag voor |
| LED-koplampen |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen Stuur |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 17 inch |
| Middenarmsteun |
| Middenarmsteun achter |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Multifunctioneel stuur |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Onderhoudsboekje aanwezig |
| Park control achter |
| Park control voor en achter |
| Parkeerassistent |
| Passagiersstoel hoogte verstelbaar |
| Radio DAB |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Schakelpook aan stuurwiel |
| Sportstoelen |
| Spraakbediening |
| Startonderbreking |
| Stoelverwarming bestuurder |
| Stoelverwarming voor |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur en versnellingspook (kunst)leder |
| USB aansluiting |
| Verkeersbordenherkenning |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbaar stuur |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.