06-04-2012
Benzine
Automaat
164.964 km
2.521 cc
9 l/100km
06-04-2012
Benzine
Automaat
164.964 km
2.521 cc
9 l/100km
| Kenteken | HXT-69-F Switch kenteken |
| Merk | Volvo |
| Model | C70 |
| Tellerstand |
164.964 km, op 14-03-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (5 traps) |
| Kleur | 498 Caspian Blue (blauw) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 2.5 T5 Summum |
| Carrosserievorm | Cabriolet |
| RDW type |
M
|
| RDW variant |
MC67
|
| RDW uitvoering |
MC6759??
|
| RDW handelsnaam |
C70
|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Interieurkleur | Beige |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | F |
| CO2 uitstoot |
219 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
9 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
14 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
7 l/100 km
|
| Topsnelheid | 235 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Afmetingen | 462,00 x 185,00 x 141,00 cm |
| Massa rijklaar |
2100 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 62 liter |
| Laadvermogen | 480 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Beige |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 94 à € 102 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 03-06-2027 |
| 17" Lichtmetalen velgen Serapis 235/45 |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| audio-navigatie full map + hard disk |
| Automatische dimmer binnenspiegel |
| Bi-Xenon koplampen |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bluetooth handsfree systeem |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Electrisch bedienbare bestuurdersstoel |
| Electrisch inklapbare buitenspiegels |
| Electronic Climate control |
| Elektrische ramen voor en achter |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Keyless Entry |
| Koplampen adaptief |
| Koplampreiniging |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Luxe lederen bekleding |
| Mistlampen voor |
| Park Assist achter |
| Parkeersensor achter |
| radio CD speler |
| Regensensor |
| Stuur en versnellingspook (kunst)leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Summum Plus Line |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.