14-03-2018
Benzine
Handgeschakeld
112.360 km
1.197 cc
6 l/100km
14-03-2018
Benzine
Handgeschakeld
112.360 km
1.197 cc
6 l/100km
| Kenteken | HXR-19-S Switch kenteken |
| Merk | Dacia |
| Model | Duster |
| Tellerstand |
112.360 km, op 30-07-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Orange Atacama/desert Orange Met. (oranje metallic (oranje) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.2 TCe Prestige (Vol-Opties!) 1e eigenaar |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
SR
|
| RDW variant |
DHE2
|
| RDW uitvoering |
MA6BE00M0000
|
| RDW handelsnaam |
DUSTER
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Soort bekleding | Velours |
| Interieurkleur | Zwart |
| Topsnelheid | 177 km/h |
| Massa rijklaar |
1782 kg
|
| Laadvermogen | 607 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 635 kg |
| Kleur | Zwart |
| Soort bekleding | Velours |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 56 à € 61 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 20-08-2026 |
| (Inruil / Financial lease / Financiering mogelijk!) |
| 1e eigenaar |
| 2 sleutels of meer |
| 4-cilinder motor |
| 6-versnellingen |
| 100% Dealer-onderhouden |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| APK bij aflevering |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| dealer onderhouden |
| Dimlichten automatisch |
| Distributieketting (onderhoudsvriendelijk) |
| Documentatie aanwezig |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Facelift (nieuw model) |
| Glas getint met warmtewerende functie |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Inspectie garantie |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| KM-stand certificaat aanwezig |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen versnellingspook |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Metallic lak |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Mp3-speler |
| Onderhoudsboek aanwezig |
| Onderhoudshistorie aanwezig |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren (PDC) |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Rokersvrij |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Tel / WhatsApp 0412-638507 |
| USB-aansluiting |
| Velours bekleding |
| Verstelbare stuurkolom |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.