02-08-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
47.099 km
1.998 cc
2 l/100km
02-08-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
47.099 km
1.998 cc
2 l/100km
| Kenteken | HVV-72-V Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | 320E |
| Tellerstand |
47.099 km, op 24-03-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Wit |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 320e|PANO|CARPLAY|CAMERA|KEYLESS|LASER |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
G3K
|
| RDW variant |
41FY
|
| RDW uitvoering |
IAW50000
|
| RDW handelsnaam |
320E
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Rood |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*2017*08 |
| Topsnelheid | 220 km/h |
| Afmetingen | 471,00 x 183,00 x 1.442,00 cm |
| Ledig gewicht |
1800 kg
|
| Massa rijklaar |
2350 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2350 kg
|
| Laadvermogen | 550 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Rood |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | Onbekend |
| Wegenbelasting | € 111 à € 122 per maand |
| APK vervaldatum | 30-06-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterruitwisser |
| Achterspoiler |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Afdekhoes |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Airco separaat achter |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie |
| Audio installatie premium |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonome parkeerfunctie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnen/buitenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| CarPlay |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Geluidsimulator |
| Geluidsisolerend glas |
| Getint glas |
| glazen kanteldak |
| glazen schuif-/kanteldak |
| Glazen schuifdak |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Keyless |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Kleur wit |
| Koplampreiniging |
| LED achterlichten |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| Lederen interieurdelen |
| LED koplampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| Luxe lederen bekleding |
| Luxe lederen bekleding bicolor |
| Middenarmsteun voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Schakelpaddles |
| Schuif-/kanteldak |
| schuif-/kanteldak transparant |
| Schuifdak |
| schuifdak (dubbel) |
| schuifdak transparant |
| Sluitbekrachtiging |
| Spoiler |
| Sportief interieur |
| Sportstuur |
| Sportstuur leder |
| Sportvelgen |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare stuurkolom |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
| Zonnescherm zijruiten |
| zonwerend glas |
| Zwarte (glans) exterieur delen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.