04-11-2018
Benzine
Automaat
109.440 km
2.999 cc
9 l/100km
04-11-2018
Benzine
Automaat
109.440 km
2.999 cc
9 l/100km
| Kenteken | HVV-24-V Switch kenteken |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | AMG CLS 53 4MATIC |
| Tellerstand |
109.440 km, op 25-03-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (9 traps) |
| Kleur | OBSIDIAN BLACK (197U) (zwart) |
| Uitvoering | AMG 53 4MATIC+ Premium Plus |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW type |
R1ECLS
|
| RDW variant |
E36AT1
|
| RDW uitvoering |
CZAA050A
|
| RDW handelsnaam |
AMG CLS 53 4MATIC
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1818*02 |
| Omschrijving defect | De kabelboom van de versnellingsbak is mogelijk met spanning gemonteerd. Als gevolg kan de afdichting van de stekkerverbinding lekraken en kortsluiten. |
| Materiële gevolgen | Brand |
| Mogelijk gevaar | Brand met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De stekkerverbinding wordt dan gecontroleerd en indien nodig aangepast. Ook de montage van de kabelboom wordt verbeterd. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800 12 777 777 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De bevestiging van de 12 V batterij in de kofferruimte is mogelijk onvoldoende bestand tegen de belasting bij een ongeval. |
| Materiële gevolgen | Hierdoor kan de elektrische aansluiting van de 12 V batterij loskomen, waardoor diverse beschermfuncties voor de inzittende be�nvloed zouden kunnen worden. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht om een afspraak te maken met een merkdealer. Wij zullen uit voorzorg een bijkomende bevestiging van de 12 V batterij monteren. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800 12 777 777 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De stekkerverbinding van de kabelboom van de versnellingsbak is mogelijk niet goed herbewerkt. Als gevolg kan water in de stekkerverbinding binnendringen. |
| Materiële gevolgen | kortsluiting |
| Mogelijk gevaar | Brand met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt geinformeerd. De kabelboom met stekkerverbinding zal worden vervangen. De voertuigeigenaar wordt op een later moment uitgenodigd deze te laten vervangen zodra het onderdeel daarvoor beschikbaar is. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800 12 777 777 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6d-TEMP
|
| Energielabel | F |
| CO2 uitstoot |
203 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
9 l/100 km
|
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 5 seconden |
| Ledig gewicht |
1880 kg
|
| Massa rijklaar |
2550 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 80 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2550 kg
|
| Laadvermogen | 670 kg |
| Trekgewicht geremd | 1900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 120 à € 132 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
Overzicht van de meest voorkomende gebreken bij voertuigen met hetzelfde EU type goedkeuringsnummer.
Geen geaggregeerde gebrekgegevens beschikbaar voor dit EU type.
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterspoiler |
| Adaptief demping systeem |
| Airco (automatisch) |
| Alarmsysteem |
| AMG-styling |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Audio installatie premium |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektr. met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Carbonafwerking interieur |
| Connected services |
| DAB ontvanger |
| Draadloze telefoonlader |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrisch glazen schuif-/kanteldak |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektrisch verstelbare stuurkolom met geheugen |
| Extra getint glas |
| Grootlichtassistent |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Houtafwerking interieur |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| knie airbag(s) |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| LED mistlampen |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| Luchtvering |
| Luxe lederen bekleding |
| Matrix LED koplampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Rookvrij |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Verkeersbord detectie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| WiFi voorbereiding |
| zij airbag(s) voor |
Naast de gratis kenteken check, kun je een zeer uitgebreide occasion aankoopcheck uitvoeren. Alle voertuiginformatie uit de markt die jij als autokoper wil weten op 1 plek om verrassing voor, op of na de aanschaf te voorkomen.
Blijkt na de screening van het autoverleden, de deal en voorwaarden de auto de moeite waard, is het belangrijk om de MERCEDES-BENZ op locatie zorgvuldig te bekijken en de kwaliteit te beoordelen. Onderstaande onderdelen komen bijvoorbeeld aan bod in onze uitgebreide occasionkeuring. Klik hier voor voorbeeld rapport.
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.