12-12-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
38.300 km
1.477 cc
1 l/100km
12-12-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
38.300 km
1.477 cc
1 l/100km
| Kenteken | HVT-92-Z Switch kenteken |
| Merk | Lynk & Co |
| Model | 01 |
| Tellerstand |
38.300 km, op 19-07-2025
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (7 traps) |
| Kleur | Blauw |
| Uitvoering | 1.5 PHEV/PANO/Infinity/360graden/Rijklaar! |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
GX6
|
| RDW variant |
GFF
|
| RDW uitvoering |
441EUAP10
|
| RDW handelsnaam |
LYNK & CO 01
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2018/858*11032*04 |
| Omschrijving defect | De distributieriem kan door een productiefout voortijdig breken. |
| Materiële gevolgen | Als de riem breekt, kan de motor blokkeren, waardoor het voertuig mogelijk niet veilig tot stilstand kan komen |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met een erkende Lynk & Co-werkplaats. Deze zal de distributieriem vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: (Nog) niet bekend Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Afmetingen | 454,00 x 186,00 x 169,00 cm |
| Ledig gewicht |
1854 kg
|
| Massa rijklaar |
2350 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2350 kg
|
| Laadvermogen | 496 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 116 à € 128 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 12-12-2026 |
| Type | Interval |
|---|---|
| Distributie | 150.000 km / 120 maanden |
| Onderhoudsinterval | 30.000 km / 24 maanden |
| Interieurfilter | 30.000 km / 24 maanden |
| Luchtfilter | 30.000 km / 24 maanden |
| Motorolie | 30.000 km / 24 maanden |
| Olie, automatische transmissie | 60.000 km / 48 maanden |
| Oliefilter | 30.000 km / 24 maanden |
| Remvloeistof | 30.000 km / 24 maanden |
| "Lichtmetalen velgen 20""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrij camera |
| Afwijkende dakkleur |
| Airco automatisch |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple Car Play |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Dakspoiler |
| Dashboardcamera |
| Dodehoek detector |
| Draadloos opladen |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen |
| File-assistent |
| Grootlicht-assistent |
| Hill hold-functie |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LANE ASSIST |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Metallic lak |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie |
| Navigatie full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren achter |
| Parkeersensoren voor |
| Parkeersensor voor |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Spraakbediening |
| Startblokkering |
| Stoelverwarming |
| Stuurhulp |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| WiFi voorbereiding |
| Xenon verlichting |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.