14-05-2013
Benzine
Automaat
151.691 km
1.395 cc
5 l/100km
14-05-2013
Benzine
Automaat
151.691 km
1.395 cc
5 l/100km
| Kenteken | HVT-80-F Switch kenteken |
| Merk | Volkswagen |
| Model | Golf Variant |
| Tellerstand |
151.691 km, op 24-04-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.4 TSI Highline |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
AU
|
| RDW variant |
AC4CMBAX0
|
| RDW uitvoering |
FD7FD7CW001N7MJOMLVR
|
| RDW handelsnaam |
GOLF
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*0623*05 |
| Topsnelheid | 203 km/h |
| Ledig gewicht |
1171 kg
|
| Massa rijklaar |
1770 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1770 kg
|
| Laadvermogen | 599 kg |
| Trekgewicht geremd | 1400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 630 kg |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 17-07-2026 |
| Type | Interval |
|---|---|
| Distributie | Geen aanbevolen periode |
| Onderhoudsinterval | 15000 / 1 jr |
| Interieurfilter | 60.000 km / 24 maanden |
| Luchtfilter | 90.000 km / 72 maanden |
| Motorolie | 15.000 km / 12 maanden |
| Oliefilter | 15.000 km / 12 maanden |
| Remvloeistof | 36 maanden |
| Bougie | 60.000 km / 48 maanden |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Achteruitrijcamera |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| glazen kanteldak |
| glazen schuif-/kanteldak |
| Glazen schuifdak |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| knie airbag(s) |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Microvezel bekleding |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| mistlampen voor adaptief |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Regensensor |
| Schuif-/kanteldak |
| schuif-/kanteldak transparant |
| Schuifdak |
| schuifdak (dubbel) |
| schuifdak transparant |
| Sportstoelen |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur en versnellingspook (kunst)leder |
| Stuur leder en multifunctioneel |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare stuurkolom |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.