26-11-2018
Benzine
Handgeschakeld
134.778 km
1.368 cc
6 l/100km
26-11-2018
Benzine
Handgeschakeld
134.778 km
1.368 cc
6 l/100km
| Kenteken | HVT-56-K Switch kenteken |
| Merk | Hyundai |
| Model | i30 |
| Tellerstand |
134.778 km, op 09-07-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 1.4 i-Drive 1e Eig DEALER ONDERHOUDEN!! |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
PDE
|
| RDW variant |
B5P21
|
| RDW uitvoering |
M63BZ1
|
| RDW handelsnaam |
I 30
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e11*2007/46*3807*06 |
| Topsnelheid | 183 km/h |
| Ledig gewicht |
1160 kg
|
| Massa rijklaar |
1760 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1760 kg
|
| Laadvermogen | 600 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 56 à € 61 per maand |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 06-10-2027 |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| ASR |
| bestuurdersairbag |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| knie airbag(s) |
| LED dagrijverlichting |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Startonderbreker |
| Stuur multifunctioneel |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.