13-07-2023
Benzine
Handgeschakeld
4.225 km
1.199 cc
6 l/100km
13-07-2023
Benzine
Handgeschakeld
4.225 km
1.199 cc
6 l/100km
| Kenteken | HVT-53-F Switch kenteken |
| Merk | Opel |
| Model | Grandland |
| Tellerstand |
4.225 km, op 07-07-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Zwart Perla Nera Metallic Kleurcode: KTV (zwart) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.2 Turbo 130pk GS leer|led|cam360|nav|dab|ecc|lmv18 |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
Z
|
| RDW variant |
R
|
| RDW uitvoering |
HNSK-C1P600
|
| RDW handelsnaam |
GRANDLAND
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0597*27 |
| Topsnelheid | 197 km/h |
| Afmetingen | 448,00 x 186,00 x 161,00 cm |
| Ledig gewicht |
1331 kg
|
| Massa rijklaar |
1900 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1900 kg
|
| Laadvermogen | 569 kg |
| Trekgewicht geremd | 1400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 685 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 64 à € 71 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 13-07-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Achteruitrijcamera |
| Airbags |
| Airconditioning Climatic Vol Automatisch |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Aluminium Pedalen |
| Andere dakkleur |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple CarPlay |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audiobediening op stuur |
| Automatische verlichting |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Beenruimte verlichting |
| Bekerhouder achter |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bluetooth Streaming |
| Boordcomputer |
| BOVAG-Garantie |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektrisch inklap-/verstelbaar en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels met geheugenfunctie, elektrisch inklap-/verstelbaar, verwarmbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Bumpers in kleur carrosserie |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroompakket |
| Climate Control |
| Comfortstoel(en) |
| Coming / Leaving home functie |
| Cruise Control |
| DAB |
| DAB radio |
| Dagrijverlichting met hulprijverlichting en coming- homefunctie |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Drive Select |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronisch geregelde handrem |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Haaienvin-antenne |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoogteverstelling elekrische bestuurdersstoel plus zitting-kanteling verstelling en diepte verstelling |
| Hoogteverstelling elekrische passagierssstoel plus zitting-kanteling en diepte |
| Hoogteverstelling en diepteverstelling beide voorstoelen |
| Hoogwaardige uitrusting |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Isofix voorbereidingkinderzit op re voorstoel |
| Kaartleeslamp voor |
| keyless entry/start |
| Kunstlederen/stof bekleding |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen Bekleding met Alcantara/Stoffen Zitvlakken |
| LED koplampen |
| Led sfeerverlichting interieur |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18" |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Mirror Link |
| Mobiele telefoon met Bluetooth |
| Multifunctioneel stuur |
| Multimedia-voorbereiding |
| multimedia scherm middel |
| Multimediasysteem |
| Navigatie dmv koppeling mobiele telefoon |
| Navigatie Europa |
| navigatiesysteem full map |
| Navigatiesysteem met kleuren scherm |
| Onderhoudsboekje aanwezig |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Regensensor |
| Reparatiekit voor de banden |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rokersvrije auto |
| Rondomzicht camera |
| Sfeerverlichting |
| Sport-Comfort stoelen voor |
| Sportstuur leder |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurkolom, axiaal en verticaal verstelbaar |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Touchscreen |
| USB |
| Velgen Alu, 18 inch |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare stuurkolom |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Warmtewerend getint glas met donkere ramen achter |
| Zicht & Licht Pakket |
| zij airbag(s) voor |
| Zonneklep met spiegel en verlichting |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.