28-04-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
65.680 km
1.395 cc
1 l/100km
28-04-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
65.680 km
1.395 cc
1 l/100km
| Kenteken | HVT-46-J Switch kenteken |
| Merk | Audi |
| Model | A3 Sportback |
| Tellerstand |
65.680 km, op 08-07-2025
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 40 TFSI e | Carplay | Stoelverwarming | Keyless |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
GY
|
| RDW variant |
SDGEAF1
|
| RDW uitvoering |
FD6FD6DD001RT071C184
|
| RDW handelsnaam |
A3 40 TFSIE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*2060*18 |
| Topsnelheid | 227 km/h |
| Afmetingen | 435,00 x 182,00 x 147,00 cm |
| Ledig gewicht |
1535 kg
|
| Massa rijklaar |
2065 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2065 kg
|
| Laadvermogen | 530 kg |
| Trekgewicht geremd | 1400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 81 à € 90 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| Type | Interval |
|---|---|
| Distributie | 210.000km |
| Onderhoudsinterval | 15.000 km / 12 maanden |
| Interieurfilter | 60.000 km / 24 maanden |
| Luchtfilter | 90.000km |
| Motorolie | 15.000 km / 12 maanden |
| Olie, automatische transmissie | 60.000 km |
| Oliefilter | 15.000 km / 12 maanden |
| Remvloeistof | 24 maanden |
| Bougie | 60.000 km / 72 maanden |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Brake Assist System |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Climate Control |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Full-LED koplampen |
| Geluidsisolerend glas |
| Getint glas |
| Grootlichtassistent |
| hemelbekleding donker |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Interieur voorverwarming/(koeling) |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| keyless entry/start |
| Kleur zwart |
| Koplampreiniging |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Middenarmsteun voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Oplaadmogelijkheid |
| Park Distance Control |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Sportstuur |
| Sportvelgen |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Uitwijk assistent |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerende voorruit |
| Warmtewerend glas |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.