07-07-2025
Elektrisch
Automaat
1.092 km
Onbekend
Onbekend
07-07-2025
Elektrisch
Automaat
1.092 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | HVT-21-D Switch kenteken |
| Merk | Mini |
| Model | Mini Aceman |
| Tellerstand |
1.092 km, op 20-04-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Nanuq white (wit) |
| Uitvoering | E JCW John Cooper Works XL 54.2 kWh |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
JM5
|
| RDW variant |
21HF
|
| RDW uitvoering |
0AW50000
|
| RDW handelsnaam |
JCW ACEMAN E
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2018/858*00382*01 |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 6 seconden |
| Afmetingen | 408,00 x 175,00 x 151,00 cm |
| Ledig gewicht |
1725 kg
|
| Massa rijklaar |
2280 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2280 kg
|
| Laadvermogen | 555 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 72 à € 78 per maand |
| Bijtelling | 17 % |
| APK vervaldatum | 07-07-2029 |
| 19" John Cooper Works Lap Spoke 2-tone met sportbanden |
| Airbag |
| Akoestische bescherming voor voetgangers |
| Armsteun voor |
| Attentiveness assistant |
| Automatisch dimmende binnenspiegel |
| Automatische airconditioning (2-zone) |
| automatische snelheids begrenzing |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagageruimte |
| Bandenspanningweergavesysteem |
| Bekleding Stof/Vescin Combinatie (JCW Black) |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Bots waarschuwing systeem |
| Comfort Access incl. "MINI Digital Key Plus" |
| DAB Tuner |
| Dakdragers in hoogglans zwart |
| Dak en spiegelkappen in Chili Red II |
| Diefstalalarmsysteem - Klasse 3 |
| Draadloos oplaadstation |
| Driespaaks JCW sportstuurwiel |
| Driving assistant |
| Driving Assistant Plus |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare voorstoelen (met geheugen) |
| Elektrisch verwarmde voorstoelen |
| Extra getint glas |
| glans exterieur delen |
| Glazen panoramadak |
| Harman Kardon Sound System |
| Head-up display |
| Hemelbekleding Antraciet |
| High-beam assistant |
| Interieurcamera |
| JCW adaptief sportonderstel |
| JCW Sportstoel |
| LED lichten met uitgebreide functies |
| Live Cockpit Plus (MINI Navigatie) |
| MINI Experience Modes |
| MINI Interaction Unit (24cm diameter) |
| Multimedia-voorbereiding |
| Nanuq White |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parking Assistant |
| Parking Assistant Plus |
| Personal eSIM (5G-voorbereiding) |
| Remsysteem |
| Servotronic |
| Spiegelpakket |
| Spraakbediening |
| Stoel met massagefunctie (voor bestuurder) |
| Stuur kunstleder |
| Stuurwielverwarming |
| Teleservices |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| Veiligheidssystemen |
| Visibilty functions |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.