01-08-2024
Benzine
Automaat
16.470 km
999 cc
6 l/100km
01-08-2024
Benzine
Automaat
16.470 km
999 cc
6 l/100km
| Kenteken | HVR-88-X Switch kenteken |
| Merk | Volkswagen |
| Model | Taigo |
| Tellerstand |
16.470 km, op 27-06-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.0 TSI 116PK Move DSG IQ Light Camera LaneAssist Sportmodus Fabrieksgarantie |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
CS
|
| RDW variant |
ACDUSA
|
| RDW uitvoering |
FD7FD7CW0094WEA
|
| RDW handelsnaam |
TAIGO
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2018/858*00140*07 |
| Topsnelheid | 196 km/h |
| Afmetingen | 427,00 x 176,00 x 150,00 cm |
| Ledig gewicht |
1163 kg
|
| Massa rijklaar |
1263 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1720 kg
|
| Trekgewicht geremd | 1100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 630 kg |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 56 à € 61 per maand |
| APK vervaldatum | 13-08-2028 |
| 4 Season All Weather banden |
| aanhanger assistent |
| ACC |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Achteruitrijcamera |
| actieve noodgeval assistent |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| ASR |
| audio installatie high end |
| Audio installatie premium |
| Automatische snelheidsbegrenzing ISA |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Camera |
| centrale airbag voor |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Climatic Control |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise Control |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| DAB |
| Dakrails |
| Digitale Cockpit |
| Dimlichten automatisch |
| Draadloze telefoonlader |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| file assistent |
| Flippers |
| front assist |
| Garantie 6 maanden |
| Geluidsisolerend glas |
| Getint glas |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) voor |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| keyless entry/start |
| Koplampreiniging |
| LANE ASSIST |
| LED achterlichten |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Matrix LED koplampen |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| mistlampen voor adaptief |
| Multimedia-voorbereiding |
| multimedia scherm groot |
| Multimedia scherm standaard |
| navigatiesysteem full map |
| Park Distance Control |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeer sensoren voor & achter |
| Parkeersensor voor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Snelheidsbegrenzer |
| Speciale kleur |
| Sportvelgen |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stoelverwarming |
| Stoffen bekleding |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder en multifunctioneel |
| Stuur multifunctioneel |
| Uitparkeerhulp |
| Unikleur/pastel |
| Verkeersbord detectie |
| verlichte grille/strip |
| Vermoeidheids herkenning |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel groot |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerende voorruit |
| Xenon koplampen |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.