21-07-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
87.475 km
2.956 cc
3 l/100km
21-07-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
87.475 km
2.956 cc
3 l/100km
| Kenteken | HVR-22-X Switch kenteken |
| Merk | FORD |
| Model | EXPLORER |
| Tellerstand |
87.475 km, op 02-12-2025
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (10 traps) |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 3.0 V6 EcoBoost PHEV ST-Line |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
WUJ
|
| RDW variant |
BQWA4YX
|
| RDW uitvoering |
7ABAZNAPDAB
|
| RDW handelsnaam |
EXPLORER
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2007/46*2217*02 |
| Omschrijving defect | De hoogspanningsaccu kan een productiefout bevatten waardoor in de cel met lage capaciteit een inwendige kortsluiting kan ontstaan. |
| Materiële gevolgen | Het motorstoringlampje gaat branden in geval van interne kortsluiting. Mogelijk verlies van aandrijfkracht waardoor het risico op een aanrijding toeneemt. Er kan thermische ontluchting van de accu plaatsvinden, wat kan leiden tot een voertuigbrand. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken bij een Ford erkend reparateur of Ford erkend hersteller. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: +31 (0) 70 7703 777 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De bout van de achteras kan mogelijk breken. Hierdoor kan het achterashuis verschuiven, wat leidt tot veel lawaai en trillingen. |
| Materiële gevolgen | Als de bout van de achteras breekt, kan de cardanas losraken, met verlies van aandrijfkoppel naar de achterwielen als gevolg. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken bij een Ford erkend reparateur of Ford erkend hersteller. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: +31 (0) 70 7703 777 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De digitale achteruitrijcamera kan geen beeld of sporadisch een blauw of zwart beeld weergeven tijdens het rijden met lage snelheden. |
| Materiële gevolgen | De bestuurder heeft minder zicht tijdens het achteruitrijden dan verwacht. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken bij een Ford erkend reparateur of Ford erkend hersteller. De achteruitrijcamera zal worden vervangen en de software wordt bijgewerkt. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: +31 (0) 70 7703 777 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 6 seconden |
| Afmetingen | 505,00 x 211,00 x 178,00 cm |
| Ledig gewicht |
2441 kg
|
| Massa rijklaar |
3160 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3160 kg
|
| Laadvermogen | 719 kg |
| Trekgewicht geremd | 2500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 165 à € 181 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 21-07-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 20""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank elektrisch neerklapbaar |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verwarmd |
| Achteruitrij assistent |
| Afdaal assistent |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Airco separaat achter |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Audio installatie premium |
| Autonome parkeerfunctie |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Connected services |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Elektrisch verstelbare stuurkolom |
| Extra getint glas |
| Grootlicht-assistent |
| Hill hold-functie |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| LED mistlampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Metallic lak |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Premium kleur |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Speciale kleur |
| Spraakbediening |
| Startblokkering |
| Stoel ventilatie voor |
| Stuurhulp |
| Stuurwiel verwarmd |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorruit |
| Verwarmde voorstoelen |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoel(en) met massagefunctie |
| WiFi voorbereiding |
| zijwind assistent |
| Zonnescherm zijruiten |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.