21-07-2020
Benzine
Automaat
71.918 km
2.488 cc
8 l/100km
21-07-2020
Benzine
Automaat
71.918 km
2.488 cc
8 l/100km
| Kenteken | HVP-62-G Switch kenteken |
| Merk | Mazda |
| Model | 6 Sportbreak |
| Tellerstand |
71.918 km, op 06-06-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Soul Red Crystal (rood) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 2.5 SkyActiv-G 194 Luxury Navi Bose 360 Camera Leer LED Carplay |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
GH
|
| RDW variant |
69M
|
| RDW uitvoering |
8BW00
|
| RDW handelsnaam |
MAZDA6
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Bruin |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0448*34 |
| Topsnelheid | 223 km/h |
| Afmetingen | 481,00 x 184,00 x 148,00 cm |
| Ledig gewicht |
1452 kg
|
| Massa rijklaar |
2113 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2113 kg
|
| Laadvermogen | 662 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 680 kg |
| Kleur | Bruin |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 85 à € 92 per maand |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| NAP weblabel | Niet aanwezig |
| APK vervaldatum | 30-12-2027 |
| 5 Persoons |
| 19 inch lichtmetalen velgen |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verwarmd |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterruitwisser |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple CarPlay |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie premium |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling |
| Chroom delen exterieur |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| DAB |
| Dakrails |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Getint glas |
| Grootlichtassistent |
| Groot multimedia scherm |
| Head-up display |
| hemelbekleding donker |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Houtafwerking interieur |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Kleur parelmoer |
| Kleur rood |
| Koplampen adaptief |
| Koplampreiniging |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| LED verlichting |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| Lichtsensor |
| Luxe lederen bekleding |
| Metaal-/micakleur |
| metaalkleur |
| Microvezel interieurdelen |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia scherm standaard |
| Navigatie |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Premium kleur |
| Radar Cruise Control (ACC) |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Rondomzicht camera / 360 camera |
| Schakelpaddles |
| Smartphone integratie |
| Speciale kleur |
| Sportvelgen |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stoel ventilatie voor |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Stuur verwarmd |
| Stuurwiel verwarmd |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare stuurkolom |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen stoelkoeling |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.