16-01-2024
Benzine
Automaat
3.356 km
1.199 cc
6 l/100km
16-01-2024
Benzine
Automaat
3.356 km
1.199 cc
6 l/100km
| Kenteken | HVP-08-K Switch kenteken |
| Merk | Opel |
| Model | Grandland |
| Tellerstand |
3.356 km, op 19-06-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Twotone Bright Red Metallic met Zwart Perla Nera (rood) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.2 Turbo 130pk Automaat GS leer|led|cam360|nav|dab|ecc|lmv18 |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
Z
|
| RDW variant |
R
|
| RDW uitvoering |
HNSS-C1MH00
|
| RDW handelsnaam |
GRANDLAND
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0597*28 |
| Topsnelheid | 197 km/h |
| Afmetingen | 448,00 x 186,00 x 161,00 cm |
| Ledig gewicht |
1361 kg
|
| Massa rijklaar |
2000 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2000 kg
|
| Laadvermogen | 639 kg |
| Trekgewicht geremd | 1300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 695 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 73 à € 80 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 16-01-2028 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| achterbank met armsteun en skiluik |
| Achterruitwisser |
| Achteruitrijcamera |
| Airbags |
| Airconditioning Climatic Vol Automatisch |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Aluminium Pedalen |
| Andere dakkleur |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple CarPlay |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armleuning midden achter |
| Armleuning midden voor |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audiobediening op stuur |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Automatische verlichting |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Beenruimte verlichting |
| Bekerhouders voor |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bestuurdersstoel met elektrisch verstelbare lendesteun |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bluetooth Streaming |
| Bots waarschuwing systeem |
| BOVAG-Garantie |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektrisch inklap-/verstelbaar en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| buitenspiegels in andere kleur |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels met geheugenfunctie, elektrisch inklap-/verstelbaar, verwarmbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Bumpers in kleur carrosserie |
| Centrale vergrendeling |
| Chroom delen exterieur |
| Chroompakket |
| Comfortstoel(en) |
| Coming / Leaving home functie |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB |
| DAB radio |
| Dagrijverlichting met hulprijverlichting en coming- homefunctie |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Drive Select |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Elektronisch geregelde handrem |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Fabrieksgarantie |
| Haaienvin-antenne |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoogteverstelling elekrische bestuurdersstoel plus zitting-kanteling verstelling en diepte verstelling |
| Hoogteverstelling elekrische passagierssstoel plus zitting-kanteling en diepte |
| Hoogteverstelling en diepteverstelling beide voorstoelen |
| Hoogwaardige uitrusting |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Isofix voorbereidingkinderzit op re voorstoel |
| Kaartleeslamp voor |
| Kunstlederen/stof bekleding |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen Bekleding met Alcantara/Stoffen Zitvlakken |
| LED koplampen |
| Led sfeerverlichting interieur |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18" |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Mirror Link |
| Mobiele telefoon met Bluetooth |
| Multifunctioneel stuur |
| Multimedia-voorbereiding |
| multimedia scherm middel |
| Multimediasysteem |
| Navigatie dmv koppeling mobiele telefoon |
| Navigatie Europa |
| Navigatiesysteem |
| Navigatiesysteem met kleuren scherm |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Passagiers stoel elektrisch verstelbaar |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Passagierstoel met elektrisch verstelbare lendesteun |
| Radio |
| Regensensor |
| Reparatiekit voor de banden |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rokersvrije auto |
| Rondomzicht camera |
| Schakelpaddles |
| Sfeerverlichting |
| Sport-Comfort stoelen voor |
| Sportstuur |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurkolom, axiaal en verticaal verstelbaar |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verwarmd |
| Touchscreen |
| Twotone Metallic lak |
| USB |
| Velgen Alu, 18 inch |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorruit |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend getint glas met donkere ramen achter |
| Zicht & Licht Pakket |
| zij airbag(s) voor |
| Zwarte (glans) exterieur delen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.