01-03-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
67.292 km
1.499 cc
2 l/100km
01-03-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
67.292 km
1.499 cc
2 l/100km
| Kenteken | HVL-74-L Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | X1 XDRIVE25E |
| Tellerstand |
67.292 km, op 29-06-2025
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | xDrive25e M-Sport M-Pakket /LED/PANODAK/KEYLESS/STOEL+STUURVERW./LEDER! |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
F1X
|
| RDW variant |
71AB
|
| RDW uitvoering |
IAW50000
|
| RDW handelsnaam |
X1 XDRIVE25E
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1676*13 |
| Omschrijving defect | De gordelspanner werkt mogelijk niet bij een ongeval en er is kans op vonkvorming als de gordelspanner wordt geactiveerd. |
| Materiële gevolgen | Bij een ongeval kan een beschadigde microgasgenerator de veiligheidsfunctie van de gordel beïnvloeden. |
| Mogelijk gevaar | (Nog) niet bekend |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de gordelspanner vervangen |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Afmetingen | 445,00 x 182,00 x 158,00 cm |
| Ledig gewicht |
1720 kg
|
| Massa rijklaar |
1820 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2330 kg
|
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 99 à € 109 per maand |
| APK vervaldatum | 31-07-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Afdaal assistent |
| Airbags |
| Airco (automatisch) |
| Airconditioning |
| Alarm |
| Alarm klasse 3 |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Doorlaadopening |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Gelimiteerd slipdifferentieel |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| M Aerodynamica |
| Microvezel bekleding |
| Mistlampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia scherm standaard |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Sperdifferentieel |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Stuur verwarmd |
| Unikleur/pastel |
| Variabele stuuroverbrenging |
| Verkeersbord detectie |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.