11-06-2019
Benzine
Handgeschakeld
92.000 km
1.498 cc
7 l/100km
11-06-2019
Benzine
Handgeschakeld
92.000 km
1.498 cc
7 l/100km
| Kenteken | HVL-69-N Switch kenteken |
| Merk | Seat |
| Model | Tarraco |
| Tellerstand |
92.000 km, op 03-07-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.5 TSI Xcellence 7p. PANO Carplay 20" |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
KN
|
| RDW variant |
XDADAX0
|
| RDW uitvoering |
FM6FM62Q0367CPML751C
|
| RDW handelsnaam |
TARRACO
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2007/46*6666*01 |
| Omschrijving defect | De software van het motorregelapparaat werkt bij lage toerentallen en gelijktijdige nevenaandrijving van bijvoorbeeld dynamo en airco mogelijk niet goed. Als gevolg komt te weinig koppel beschikbaar. |
| Materiële gevolgen | Bij wegrijden geen gas oppakken en onverwacht traag reageren. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De merkdealer zal een update aan het motorregelapparaat uitvoeren. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-2357328 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 199 km/h |
| Ledig gewicht |
1534 kg
|
| Massa rijklaar |
2330 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2330 kg
|
| Laadvermogen | 796 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 81 à € 90 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 31-07-2026 |
| aanhanger assistent |
| Aanhanger manoeuvreerhulp |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verstelbaar |
| Achterbank verwarmd |
| Achterruitwisser |
| Achterstoelen verwarmd |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptief demping systeem |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airco (automatisch) |
| Airconditioning |
| Airco separaat achter |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Chroom delen exterieur |
| Connected services |
| Cruise control adaptief |
| DAB |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Draadloze telefoonlader |
| DVD speler |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| file assistent |
| Getint glas |
| glazen kanteldak |
| glazen schuif-/kanteldak |
| Glazen schuifdak |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Interieur voorverwarming/(koeling) |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| knie airbag(s) |
| Kruisend verkeer detectie |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 20" |
| Microvezel bekleding |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| mistlampen voor adaptief |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Park Distance Control |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Roll Stability Control |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Schuif-/kanteldak |
| schuif-/kanteldak transparant |
| Schuifdak |
| schuifdak (dubbel) |
| schuifdak transparant |
| Sportstoelen |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Stuur verwarmd |
| Trekhaak elektrisch uitklapbaar |
| Trekhaak uitklapbaar |
| Variabele stuuroverbrenging |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare stuurkolom |
| Vervolgbotsing preventie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| wifi |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.