3
03-05-2021
Elektrisch
Onbekend
Onbekend
3.982 cc
Onbekend
03-05-2021
Elektrisch
Onbekend
Onbekend
3.982 cc
Onbekend
| Kenteken | HVL-52-R Switch kenteken |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | AMG GLS 63 4MATIC+ |
| Brandstof | Elektrisch |
| Kleur | Wit |
| Carrosserievorm | stationwagen |
| RDW type |
H1GLE
|
| RDW variant |
B78PT1
|
| RDW uitvoering |
CZAAA7YA
|
| RDW handelsnaam |
AMG GLS 63 4MATIC+
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1885*12 |
| Omschrijving defect | De veren van het vergrendelingsmechanisme van de rugleuning van de 3e stoelrij, zijn mogelijk niet correct geïnstalleerd. |
| Materiële gevolgen | Bij een ongeval kan een defect aan de rugleuningvergrendeling niet worden uitgesloten, waardoor er risico op letsel voor de inzittenden is. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht om een afspraak te maken met een merkdealer. Wij zullen de 3e stoelrij controleren en indien nodig de rugleuning vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800 12 777 777 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De sierstrip van de achterdeuren kan losraken van het voertuig. |
| Materiële gevolgen | De losgeraakte sierstrip kan overige weggebruikers verwonden of een ongeval veroorzaken. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht om een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de bevestiging van de sierstrip van de achterdeuren controleren en indien nodig bijwerken. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800 12 777 777 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | Het 48 Volt massapunt onder de passagiersstoel is mogelijk niet goed vastgeschroefd tijdens het montageproces. |
| Materiële gevolgen | De overgangsweerstand aan het verbindingspunt kan hierdoor toenemen met als gevolg oververhitting, brandgevaar en uitvallen van het 48V-boordnet. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht om een afspraak te maken met een merkdealer. Uit voorzorg zullen wij de schroefbevestiging controleren en indien nodig corrigeren. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800 12 777 777 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Afmetingen | 524,00 x 203,00 x 193,00 cm |
| Ledig gewicht |
2530 kg
|
| Massa rijklaar |
2630 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3395 kg
|
| Trekgewicht geremd | 3300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
Overzicht van de meest voorkomende gebreken bij voertuigen met hetzelfde EU type goedkeuringsnummer.
Geen geaggregeerde gebrekgegevens beschikbaar voor dit EU type.
Naast de gratis kenteken check, kun je een zeer uitgebreide occasion aankoopcheck uitvoeren. Alle voertuiginformatie uit de markt die jij als autokoper wil weten op 1 plek om verrassing voor, op of na de aanschaf te voorkomen.
Blijkt na de screening van het autoverleden, de deal en voorwaarden de auto de moeite waard, is het belangrijk om de MERCEDES-BENZ op locatie zorgvuldig te bekijken en de kwaliteit te beoordelen. Onderstaande onderdelen komen bijvoorbeeld aan bod in onze uitgebreide occasionkeuring. Klik hier voor voorbeeld rapport.
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.