27-12-2024
Elektrisch en benzine
Handgeschakeld
9.086 km
999 cc
6 l/100km
27-12-2024
Elektrisch en benzine
Handgeschakeld
9.086 km
999 cc
6 l/100km
| Kenteken | HVL-08-K Switch kenteken |
| Merk | Ford |
| Model | Puma |
| Tellerstand |
9.086 km, op 05-06-2025
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Cactus Grey (grijs) |
| Uitvoering | 1.0 EcoBoost Hybrid ST-Line X 125PK NIEUW MODEL!! Winterpack Adaptieve Cruise 360-Camera Elek. Achterklep Climate MATRIX-LED SYNC 4 Navi Blind-Spot B&O *Sportief* |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
J2K
|
| RDW variant |
B7JB12X
|
| RDW uitvoering |
5CFHHNA5QAX
|
| RDW handelsnaam |
PUMA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2007/46*3165*17 |
| Topsnelheid | 191 km/h |
| Ledig gewicht |
1240 kg
|
| Massa rijklaar |
1785 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1785 kg
|
| Laadvermogen | 559 kg |
| Trekgewicht geremd | 1100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 650 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 56 à € 61 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 27-12-2028 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airco (automatisch) |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie premium |
| Automatische snelheidsbegrenzing ISA |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| B en O audiosysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| BLIS dodehoek detector |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling |
| Climate Control |
| Connected services |
| Cruise control adaptief |
| DAB |
| DAB+ |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Draadloze telefoonlader |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Full-LED koplampen |
| Geluidsisolerend glas |
| Getint glas |
| Grootlichtassistent |
| hemelbekleding donker |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Instap-beschermlijsten |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED interieurverlichting |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Matrix LED koplampen |
| Middenarmsteun voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia scherm standaard |
| navigatiesysteem full map |
| onderscheidend achterspoiler |
| Orginele Ford Subwoofer |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Pech-hulpverlening 12 mnd. |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Sfeerverlichting |
| Sportstoelen |
| Sportvelgen |
| Spraakbediening |
| ST-line X |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verwarmd |
| Unikleur/pastel |
| USB aansluiting |
| Verkeersbord detectie |
| Vervolgbotsing preventie |
| Verwarmde voorruit |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| Winterpack |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.