22-07-2025
Elektrisch en benzine
Automaat
13.245 km
1.969 cc
Onbekend
22-07-2025
Elektrisch en benzine
Automaat
13.245 km
1.969 cc
Onbekend
| Kenteken | HVK-78-K Switch kenteken |
| Merk | VOLVO |
| Model | V90 |
| Tellerstand |
13.245 km, op 19-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | T8 Plug-in hybrid AWD Ultra Dark | SOH 100% | Panoramadak | 360° camera | Bowers & Wilkins | Luchtvering | Stoelventilatie | Stoel- en Stuurverwarming | Trekhaak |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
P
|
| RDW variant |
PWH5
|
| RDW uitvoering |
PWH5VD01
|
| RDW handelsnaam |
V90
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*1067*23 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 335 kW |
| Vermogen elektromotor | 107 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 18,80 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 87 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 3,70 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 14,60 kWh/100km |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 5 seconden |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 129 à € 141 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 22-07-2029 |
| 19" 8-Spaaks Black / Diamond Cut velgen met 255/40 R19 banden |
| 360 graden camera |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| achterbank met armsteun en skiluik |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterruitverwarming |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| Audio installatie premium |
| Automatische snelheidsbegrenzing ISA |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| bots herkenning systeem |
| Bots waarschuwing systeem |
| Bowers & Wilkins audiosysteem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| buitenspiegels in andere kleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| DAB |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Electronic Climate control |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Full-LED koplampen |
| Geluidsimulator |
| Google Infotainment |
| Grafisch Head-up Display voor weergave van de ingestelde snelheid van de adaptieve cruise control, verkeersbordenherkenning en navigatie aanwijzingen |
| Grootlichtassistent |
| Head-up display |
| hill hold functie |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| Interieur voorverwarming/(koeling) |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Koplampen adaptief |
| Koplampreiniging |
| kunstlederen interieurdelen |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia scherm standaard |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor voor en achter |
| Pre-conditioning met timer voor verwarmen en koelen |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Roll Stability Control |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Sfeerverlichting |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Stoelventilatie |
| Stuur kunstleder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuurverwarming |
| Trekhaak elektrisch uitklapbaar |
| Uitparkeer waarschuwing |
| Uitwijk assistent |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vervolgbotsing preventie |
| Verwarmbare zittingen buitenste zitplaatsen achter |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| wifi |
| Zongordijnen achterportieren |
| Zonnescherm zijruiten |
| Zwarte (glans) exterieur delen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.