04-04-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
108.354 km
1.395 cc
1 l/100km
04-04-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
108.354 km
1.395 cc
1 l/100km
| Kenteken | HVJ-78-G Switch kenteken |
| Merk | CUPRA |
| Model | Formentor |
| Tellerstand |
108.354 km, op 03-07-2025
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.4 e-Hybrid VZ Performance - Sfeerverlichting - Trekhaak - Adaptieve cruise control - Stoel & Stuurwielverwarming - Dealer onderhouden - Climate Control - Kuipstoelen - |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
KM
|
| RDW variant |
CXDGEAX0
|
| RDW uitvoering |
FD6HFD6DD0014BI1CAA
|
| RDW handelsnaam |
FORMENTOR VZ E-HYBRID
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2007/46*4008*10 |
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Afmetingen | 445,00 x 184,00 x 1.528,00 cm |
| Ledig gewicht |
1599 kg
|
| Massa rijklaar |
2120 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2120 kg
|
| Laadvermogen | 521 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 90 à € 99 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 04-04-2028 |
| Type | Interval |
|---|---|
| Distributie | - |
| Onderhoudsinterval | 15000 / 1 jr |
| Interieurfilter | 60.000 km / 24 maanden |
| Luchtfilter | 90.000 km / 72 maanden |
| Motorolie | 15.000 km / 12 maanden |
| Oliefilter | 15.000 km / 12 maanden |
| Remvloeistof | 36 maanden |
| Bougie | 60.000 km / 48 maanden |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterspoiler |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| actieve noodgeval assistent |
| Adaptief demping systeem |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airco |
| Airco (automatisch) |
| Airconditioning |
| Airco separaat achter |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Aluminium delen exterieur |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| centrale airbag voor |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Climate Control |
| Connected services |
| Cruise control adaptief |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| DAB |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| file assistent |
| Full-LED koplampen |
| Getint glas |
| Grootlichtassistent |
| hemelbekleding donker |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Interieur voorverwarming/(koeling) |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| knie airbag(s) |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| Microvezel bekleding |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| mistlampen voor adaptief |
| Multimedia-voorbereiding |
| multimedia scherm middel |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Park Distance Control |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Sfeerverlichting |
| Spoiler |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Sportvelgen |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Stuur verwarmd |
| Trekhaak |
| Trekhaak elektrisch uitklapbaar |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| Trekhaak uitklapbaar |
| uitstap waarschuwing |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare stuurkolom |
| Vervolgbotsing preventie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| Zij airbag(s) achter |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
| Zwarte (glans) exterieur delen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.