01-06-2021
Benzine
Automaat
37.578 km
1.199 cc
6 l/100km
01-06-2021
Benzine
Automaat
37.578 km
1.199 cc
6 l/100km
| Kenteken | HVJ-69-B Switch kenteken |
| Merk | Opel |
| Model | Crossland |
| Tellerstand |
37.578 km, op 13-06-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Anders |
| Uitvoering | 1.2 Turbo Elegance | Automaat | Carplay |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
P7 MONOCAB C
|
| RDW variant |
EA023DB12
|
| RDW uitvoering |
BE1VABPAZA5
|
| RDW handelsnaam |
CROSSLAND
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*1194*13 |
| Topsnelheid | 198 km/h |
| Ledig gewicht |
1180 kg
|
| Massa rijklaar |
1835 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1835 kg
|
| Laadvermogen | 655 kg |
| Trekgewicht geremd | 840 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 56 à € 61 per maand |
| APK vervaldatum | 05-08-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling |
| Chroom delen exterieur |
| Climate Control |
| Comfortstoel(en) |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| metaalkleur |
| Multimedia-voorbereiding |
| multimedia scherm middel |
| Multimedia scherm standaard |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Warmtewerende voorruit |
| Warmtewerend glas |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.