30-12-2015
Elektrisch en benzine
Automaat
138.229 km
1.998 cc
2 l/100km
30-12-2015
Elektrisch en benzine
Automaat
138.229 km
1.998 cc
2 l/100km
| Kenteken | HV-930-B Switch kenteken |
| Merk | MITSUBISHI |
| Model | MITSUBISHI OUTLANDER |
| Tellerstand |
138.229 km, op 28-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (1 traps) |
| Kleur | Wit |
| Type lak | Uni |
| Uitvoering | 2.0 PHEV Deluxe |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
CW0
|
| RDW variant |
GGP21
|
| RDW uitvoering |
ATABRRA5AAAA
|
| RDW handelsnaam |
MITSUBISHI OUTLANDER
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0406*24 |
| Plaats chassisnummer | in motorruimte a. |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 149 kW |
| Vermogen elektromotor | 120 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 12 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 54 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 2,30 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CDM |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 30 kW |
| Verbruik gemiddeld | 13,40 kWh/100km |
| Omschrijving defect | De soldeerverbinding in het motorstuurrelais is mogelijk onjuist. Hierdoor kan het motorstuurrelais uitvallen waardoor de spanning naar de motor ECU wegvalt. |
| Materiële gevolgen | Het uitvallen van de motor en stilvallen van het voertuig. De motor kan dan niet meer worden gestart. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal het motorstuurrelais vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: Niet bekend Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De afdichting van het handremmechanisme in de linker en/of rechter achterremklauw is mogelijk onvoldoende. Hierdoor kan corrosievorming op het handremmechanisme ontstaan waardoor het mechanisme vast kan gaan zitten. |
| Materiële gevolgen | Het niet of niet goed werken van de parkeerrem. Hierdoor kan het voertuig onbedoeld in beweging komen. Tevens kan door een vastzittend verstelmechanisme de remblokslijtage hoog zijn. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal de achterremklauwen controleren en indien nodig vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 020-4056899 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | In het vergrendelingsmechanisme van de portiersloten zit mogelijk een intern defect. |
| Materiële gevolgen | Indien dit defect optreedt kan het portier onvoldoende vergrendeld zijn. Hierdoor kunnen één of meerdere portieren ongewenst ontgrendelen en open gaan |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal de portiersloten vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 020-4056899 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De soldeerverbinding in het motorstuurrelais is mogelijk onjuist. Hierdoor kan het motorstuurrelais uitvallen waardoor de spanning naar de motor ECU wegvalt. |
| Materiële gevolgen | Het uitvallen van de motor en stilvallen van het voertuig. De motor kan dan niet meer worden gestart. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal het motorstuurrelais vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 020-4056899 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 111 à € 122 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 15-10-2026 |
| Aansluiting USB |
| ABS |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) |
| Airbag(s) front |
| Airbag(s) front + zij |
| Airbag(s) front + zij + overige |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco (automatisch) |
| Airco met elektronische regeling |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Anti Slipregeling |
| Audio installatie premium |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| DAB |
| DAB+ |
| Dakrailing |
| Dakrails |
| Dakspoiler |
| Derde remlicht |
| Dimlichten automatisch |
| El. bedienbare ramen achter |
| El. bedienbare ramen voor |
| El. inklapbare buitenspiegels |
| El. Ramen |
| El. verstelbare buitenspiegels |
| Electronic Climate control |
| Elek pakket |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint glas |
| Hill hold |
| hill hold functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Keyless Entry |
| Keyless entry/start/stop |
| Laadkabel 220V |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multifunctioneel stuur |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia systeem |
| Navigatie |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensoren achter |
| Parkeersensoren voor |
| Parkeersensor voor en achter |
| Radiovoorbereiding |
| Regensensor |
| Sportstoelen |
| Standkachel |
| Start/stop systeem |
| Stoelverwarming |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder en multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Verwarmde stoelen |
| Voorstoelen verwarmd |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.