13-01-2016
Benzine
Automaat
140.492 km
1.395 cc
5 l/100km
13-01-2016
Benzine
Automaat
140.492 km
1.395 cc
5 l/100km
| Kenteken | HV-111-K Switch kenteken |
| Merk | Seat |
| Model | Leon |
| Tellerstand |
140.492 km, op 08-02-2020
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 1.4 TSI FR Connect 150PK ACT Automaat DSG|Panoramdak|Seat sound| ACC|Lane Assist|Alcantara|LED |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
5F
|
| RDW variant |
BCZEAX0V
|
| RDW uitvoering |
FD7SFD7CW0027MMVLO56
|
| RDW handelsnaam |
LEON
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2007/46*0094*19 |
| Plaats chassisnummer | in motorruimte r. |
| Omschrijving defect | De grendelpal van het kinderslot is bij de productie beschadigd. Hierdoor kan de grendelpal breken. |
| Materiële gevolgen | Indien de grendelpal gebroken is kan het ingeschakelde kinderslot ongemerkt uitgeschakeld raken, waardoor het portier vanaf de binnenzijde geopend kan worden. Kinderen kunnen hierdoor zonder begeleiding het voertuig verlaten. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal het slot controleren en indien nodig vervangen |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: Niet bekend Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
115 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
5.8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4.4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 215 km/h |
| Afmetingen | 426,00 x 182,00 x 146,00 cm |
| Ledig gewicht |
1163 kg
|
| Massa rijklaar |
1790 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1790 kg
|
| Laadvermogen | 627 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 630 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 56 à € 61 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 13-01-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve Cruise Control |
| Adaptive Cruise control |
| Airbags |
| Airco (automatisch) |
| Airconditioning |
| Alarm |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Armsteun voor |
| Audio-navigatie full map |
| Audio installatie premium |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| DAB |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| ESD |
| Extra getint glas achter |
| Getint glas |
| glazen kanteldak |
| glazen schuif-/kanteldak |
| Glazen schuifdak |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| Kunstlederen/microvezel bekleding |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen/alcantara bekleding |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Microvezel bekleding |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Schuif-/kanteldak |
| schuif-/kanteldak transparant |
| schuif-/kanteldak transparant. |
| Schuifdak |
| schuifdak (dubbel) |
| schuifdak transparant |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Verkeersbord detectie |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.