19-05-2021
Benzine
Handgeschakeld
113.409 km
1.199 cc
4 l/100km
19-05-2021
Benzine
Handgeschakeld
113.409 km
1.199 cc
4 l/100km
| Kenteken | HTX-21-P Switch kenteken |
| Merk | Opel |
| Model | Astra |
| Tellerstand |
113.409 km, op 23-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Nautic Blue Metallic (G4B) (blauw) |
| Uitvoering | 1.2 Blitz Elegance |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
B-K
|
| RDW variant |
CA027DB12
|
| RDW uitvoering |
BW1BAUKH3A5
|
| RDW handelsnaam |
ASTRA+
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*0996*23 |
| Emissieklasse |
Euro 6d-TEMP
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
120 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 215 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 10 seconden |
| Ledig gewicht |
1180 kg
|
| Massa rijklaar |
1805 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 48 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1805 kg
|
| Laadvermogen | 625 kg |
| Trekgewicht geremd | 1350 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 620 kg |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 04-08-2027 |
| 1e eigenaar |
| 2 sleutels |
| 5 deurs |
| 5 zitplaatsen |
| 6 bak |
| 40/20/40 neerklapbare achterbank |
| 96kw-131pk |
| Achteruitrijcamera |
| Advanced Park Assist |
| Airco |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Centrale deur vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Cruise Control |
| Digitaal Audio Systeem |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Electronic climate controle |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Geldige APK |
| Geluidsisolerend glas |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| IntelliLux LED Matrix verlichting |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lichtmetalen velgen 16” |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia Navigatie Pro |
| Nautic Blue |
| Navigatie |
| Onderhoudsboekjes |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren achter |
| Parkeersensoren voor |
| Parkeersensoren voor en achter |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Stoffen bekleding 'Formula, Jet Black' |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Warmtewerend glas |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.