12-03-2013
Benzine
Handgeschakeld
106.216 km
1.197 cc
5 l/100km
12-03-2013
Benzine
Handgeschakeld
106.216 km
1.197 cc
5 l/100km
| Kenteken | HTT-82-H Switch kenteken |
| Merk | Seat |
| Model | Leon |
| Tellerstand |
106.216 km, op 25-06-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 1.2 TSI STYLE 2013|Topstaat|Airco|CruiseControle| |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
5F
|
| RDW variant |
BCJZAX0
|
| RDW uitvoering |
FM6SFM6AJ0097MJ
|
| RDW handelsnaam |
LEON
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2007/46*0094*03 |
| Omschrijving defect | Bij de bestuurdersairbag bestaat de mogelijkheid dat het drijfgas verslechterd door hoge luchtvochtigheid en temperatuurschommelingen. |
| Materiële gevolgen | Bij activatie van de airbag door een ongeval kunnen delen van de airbag losraken en de inzittenden verwonden. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de bestuurdersairbag controleren en indien noodzakelijk vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-2357328 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 191 km/h |
| Afmetingen | 426,00 x 182,00 x 1.459,00 cm |
| Ledig gewicht |
1109 kg
|
| Massa rijklaar |
1710 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1710 kg
|
| Laadvermogen | 601 kg |
| Trekgewicht geremd | 1300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 590 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 47 à € 52 per maand |
| APK vervaldatum | 25-06-2027 |
| 3e remlicht |
| Accu |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Afst |
| Airbags |
| Airbags voor en achter |
| Airco |
| Airco (automatisch) |
| Airconditioning |
| Alarm |
| Alarm klasse 1 |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Armsteun voor |
| Audio-installatie |
| Audiobediening op het stuurwiel |
| Audio installatie |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Climate Control |
| Cruise Control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint glas |
| Hoofd airbag |
| hoofd airbag(s) voor |
| Inkoop auto |
| Inruil mogelijk |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| knie airbag(s) |
| lendesteun |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| mistlampen voor adaptief |
| Multimedia-voorbereiding |
| Onderhoud en reparaties mogelijk |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Radio/CD-speler |
| Startonderbreker |
| Stuur multifunctioneel |
| Zij airbag |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.