28-07-2025
Elektrisch en benzine
Automaat
32.218 km
1.969 cc
4 l/100km
28-07-2025
Elektrisch en benzine
Automaat
32.218 km
1.969 cc
4 l/100km
| Kenteken | HTR-34-L Switch kenteken |
| Merk | VOLVO |
| Model | XC90 |
| Tellerstand |
32.218 km, op 28-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Blauw |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | T8 Plug-in hybrid AWD Ultra Dark | Panoramadak | 360º camera | Luchtvering | Head- Up display | Bowers & Wilkins | Stoelventilatie | Trekhaak |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
L
|
| RDW variant |
LFH7
|
| RDW uitvoering |
LFH7VD01
|
| RDW handelsnaam |
XC90
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*0929*27 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 335 kW |
| Vermogen elektromotor | 107 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 18,80 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 70 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 3,70 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 15,60 kWh/100km |
| Tellerstand |
32.218 km, op 28-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | Door een softwarefout kan de remfunctie tijdelijk uitvallen tijdens het rijden in B-modus of One Pedal Drive, voornamelijk na bergafwaarts rijden. |
| Materiële gevolgen | Dit kan leiden tot verlies van remvermogen en verhoogt het risico op een ongeval. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht de softwareversie van de auto te controleren. Volvo heeft updateversie 3.6.4 op afstand verzonden via een OTA-update (Over The Air). Als de update niet is ontvangen of niet is geïnstalleerd, wordt de voertuigeigenaar verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal dan alsnog de juiste software installeren. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0227809 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 5 seconden |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 156 à € 171 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 28-07-2029 |
| 2 stoelen op derde rij |
| 4 Zone Electronic Climate Control met touchscreen bediening op de tweede zitrij |
| 21" 8-Multi Spaaks Black Diamond Cut velgen |
| 360 graden camera |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verwarmd |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterruitverwarming |
| Achteruitrijcamera |
| actieve noodgeval assistent |
| Afdaal assistent |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco separaat achter |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie premium |
| Automatische snelheidsbegrenzing ISA |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| bots herkenning systeem |
| Bots waarschuwing systeem |
| Bowers & Wilkins audiosysteem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| buitenspiegels in andere kleur |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| DAB |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Draadloos telefoon opladen |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Climate control |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Geluidsimulator |
| Geïntegreerde zittingverhoger in middelste zitplaats tweede zitrij |
| Google Infotainment |
| Grootlichtassistent |
| Head-up display |
| Hemelbekleding leder |
| hill hold functie |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| Houtafwerking interieur |
| interieurklimaat vooraf instelbaar |
| keyless entry/start |
| Kinderzitje(s) geintegreerd in achterbank |
| Koplampreiniging |
| Kruisend verkeer detectie |
| Kunstlederen bekleding |
| kunstlederen interieurdelen |
| LED dagrijverlichting |
| lendesteun(en) elektrisch verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 21" |
| Luchtvering |
| Matrix LED koplampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia scherm standaard |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor voor en achter |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Roll Stability Control |
| Rondomzicht camera |
| Sfeerverlichting |
| Side Impact Protection System |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Stoelventilatie |
| Stuur kunstleder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuurverwarming |
| Uitparkeer waarschuwing |
| Uitwijk assistent |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vervolgbotsing preventie |
| Verwarmbare zittingen buitenste zitplaatsen tweede zitrij |
| Visual Park Assist met Front "Fisheye" view |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| wifi |
| Zongordijnen achterportieren |
| Zonnescherm zijruiten |
| Zwarte (glans) exterieur delen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.