08-07-2025
Elektrisch en benzine
Automaat
40.430 km
1.998 cc
Onbekend
08-07-2025
Elektrisch en benzine
Automaat
40.430 km
1.998 cc
Onbekend
| Kenteken | HTP-62-V Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | 330E |
| Tellerstand |
40.430 km, op 26-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | M brooklyn grau (grijs) |
| Uitvoering | 330e |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
G3K
|
| RDW variant |
41GL
|
| RDW uitvoering |
EAW50700
|
| RDW handelsnaam |
330E
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*2017*14 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 215 kW |
| Vermogen elektromotor | 80 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 19,50 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 98 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 22 kW |
| Verbruik gemiddeld | 21,20 kWh/100km |
| Tellerstand |
40.430 km, op 26-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 6 seconden |
| Wegenbelasting | € 120 à € 132 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 08-07-2029 |
| 18 inch LM Dubbelspaak (styling 848 M) in Bicolor Jet Black |
| Achteruitrijcamera |
| Actieve voetgangersbescherming |
| Active Guard Plus |
| Adaptieve LED koplampen |
| Akoestische waarschuwing voor voetgangers |
| Alarmsysteem klasse 3 (VbV/SCM) |
| Ambiance verlichting |
| Automatisch dimmende binnen- en buitenspiegel bestuurderzijde |
| Automatische 3-zone airconditioning |
| Automatische 8-traps Steptronic sporttransmissie |
| Automatische dimmende binnenspiegel |
| Automatische vergrendeling tijdens rijden (Intern) |
| Bandenspanningsweergavesysteem |
| BMW Connected Pack Professional (beperkte looptijd) |
| BMW Live Cockpit Plus |
| BMW Teleservices |
| BMW Widescreen Display |
| Boordliteratuur Nederlands |
| Brooklyn Grau |
| Condition Based Service |
| ConnectedDrive Services |
| Cruise Control |
| Curved Display |
| DAB-tuner |
| Dakdraagsysteem M hoogglans Shadow Line |
| Deactiverings passagiersairbag |
| Elektrisch verwarmde voorstoelen |
| Extra getint glas in achterportierruiten en achterruit |
| Gevarendriehoek en verbanddoos |
| Glazen panoramadak |
| HiFi System |
| High-beam assistant |
| Hoofdsteunen achter neerklapbaar |
| Intelligent Emergency Call |
| Kilometertacho |
| Kunstleder Sensatec Schwarz |
| Laadkabel (Mode 3, 22kW) |
| M Adaptief onderstel |
| M Aerodynamicapakket |
| M Hemelbekleding in Anthrazit uitgevoerd |
| M Hoogglans Shadow Line met uitgebreide omvang |
| M Interieurlijsten Rhombicle Anthrazit |
| M koplampen Shadow Line |
| M Sportpakket |
| M Sportpakket Pro |
| M Sportremsysteem Rot |
| M Sportstuurwiel met leder bekleed |
| Nederlandse taalversie |
| Ondersteuning multimedia audio/USB |
| Opbergpakket |
| Park Distance Control (PDC) voor en achter |
| Parking Assistant |
| Personal eSIM |
| Raamomlijsting M hoogglans Shadow Line |
| Selectie CO2 (Intern) |
| Sport-Boost |
| Sportstoelen voor |
| Trekhaak met elektrisch wegklapbare kogel |
| Variable Sport Steering |
| Veiligheidsgordels voorzien van M striping |
| Verlengde Garantie - 3 jaar |
| Wielslotbouten |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.