06-01-2016
Benzine
Automaat
195.983 km
999 cc
4 l/100km
06-01-2016
Benzine
Automaat
195.983 km
999 cc
4 l/100km
| Kenteken | HT-486-X Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | GOLF |
| Tellerstand |
195.983 km, op 25-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (7 traps) |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.0 TSI Comfortline DSG automaat |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
AU
|
| RDW variant |
GAC4CHZDX0
|
| RDW uitvoering |
FD7FD7CW001B7MMON1VL
|
| RDW handelsnaam |
GOLF
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*0623*18 |
| Plaats chassisnummer | in motorruimte r. |
| Omschrijving defect | De grendelpal van het kinderslot is bij de productie beschadigd. Hierdoor kan de grendelpal breken. |
| Materiële gevolgen | Indien de grendelpal gebroken is kan het ingeschakelde kinderslot ongemerkt uitgeschakeld raken, waardoor het portier vanaf de binnenzijde geopend kan worden. Kinderen kunnen hierdoor zonder begeleiding het voertuig verlaten. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal het slot controleren en indien nodig vervangen |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: Niet bekend Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
99 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
4 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
5 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 204 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 10 seconden |
| Afmetingen | 426,00 x 179,00 x 144,00 cm |
| Ledig gewicht |
1154 kg
|
| Massa rijklaar |
1750 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1750 kg
|
| Laadvermogen | 596 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 620 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 08-01-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Anti Slip Control |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Automatisch Sper Differentieel |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Comfort-pakket |
| Comfortstoel(en) |
| Cruise Control |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Brake Distribution |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch sperdifferentieel |
| Hill hold-functie |
| Hoofdsteunen actief |
| Houten versnellingspook |
| Lederen stuurwiel |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Mistlampen adaptief |
| Multifunctioneel lederen stuurwiel |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Parkeersensor voor en achter |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Regensensor |
| Sportonderstel |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.