29-12-2015
Elektrisch en benzine
Automaat
144.860 km
1.497 cc
3 l/100km
29-12-2015
Elektrisch en benzine
Automaat
144.860 km
1.497 cc
3 l/100km
| Kenteken | HS-110-T Switch kenteken |
| Merk | TOYOTA |
| Model | TOYOTA YARIS HYBRID |
| Tellerstand |
144.860 km, op 27-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Bruin |
| Uitvoering | 1.5 Hybrid (Vol Opties)Airco Navi Cruisecontrol |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
XP13M(A)
|
| RDW variant |
NHP13(MH)
|
| RDW uitvoering |
NHP130L-CHXNBW(1J)
|
| RDW handelsnaam |
TOYOTA YARIS HYBRID
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e11*2007/46*0152*08 |
| Plaats chassisnummer | onder r. voorzitting |
| Vermogen totaal | 74 kW |
| Omschrijving defect | Bij het activeren van de bestuurdersairbag kan in de gasontsteker een te hoge druk worden opgebouwd. Hierdoor kan de behuizing beschadigen en kunnen metaaldeeltjes losraken en wegschieten. |
| Materiële gevolgen | De metaaldeeltjes kunnen de inzittenden verwonden. Tevens zal de airbag geen bescherming bieden en is er kans op warmteontwikkeling. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. Deze zal de airbagmodule vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0369 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 165 km/h |
| Afmetingen | 395,00 x 170,00 x 151,00 cm |
| Ledig gewicht |
1060 kg
|
| Massa rijklaar |
1565 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1565 kg
|
| Laadvermogen | 505 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 49 à € 53 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 18-12-2026 |
| (Inruil / Financial lease / Financiering mogelijk!) |
| 2 sleutels of meer |
| 4-cilinder motor |
| 100% onderhouden |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Airbags |
| Airco (automatisch) |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| APK gekeurd |
| ASR |
| Automaat transmissie |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakspoiler |
| Distributieketting (onderhoudsvriendelijk) |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Glas getint met warmtewerende functie |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Inspectie garantie |
| Isofix (bevestiging voor kinderzitjes) |
| KM-stand certificaat aanwezig |
| knie airbag(s) |
| LED-dagrijverlichting |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 15" |
| Metallic lak |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Navigatiesysteem (full map) |
| Onderhoudshistorie aanwezig |
| Origineel NL-geleverd |
| passagiersairbag |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Ramen voor & achter elektrisch bedienbaar |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rokersvrij |
| Schadevrij |
| Sportonderstel |
| Start/stop systeem |
| Start/Stop Systeem (EASSS) |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur en versnellingspook (kunst)leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tel / WhatsApp 0412-638507 |
| Verstelbare stuurkolom |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.