26-10-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
86.435 km
1.332 cc
2 l/100km
26-10-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
86.435 km
1.332 cc
2 l/100km
| Kenteken | HRK-39-D Switch kenteken |
| Merk | JEEP |
| Model | COMPASS |
| Tellerstand |
86.435 km, op 25-03-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 4xe 240PK PHEV Trailhawk PANO |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
MP
|
| RDW variant |
JHPFP
|
| RDW uitvoering |
HN1BBH1
|
| RDW handelsnaam |
COMPASS
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e3*2007/46*0508*15 |
| Emissieklasse |
Euro 6d-TEMP
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
47 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
2 l/100 km
|
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Ledig gewicht |
1835 kg
|
| Massa rijklaar |
2400 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 37 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2400 kg
|
| Laadvermogen | 565 kg |
| Trekgewicht geremd | 1250 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Wegenbelasting | € 111 à € 122 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 26-10-2026 |
| 10.1 inch multimediasysteem met TomTom navigatie |
| aanhanger assistent |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitverwarming |
| Airco (automatisch) |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| automatische snelheids begrenzing |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Bots herkenning en activatie |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Connected services |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB ontvanger |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Draadloze telefoonlader |
| Dual Pane panoramadak |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verwarm- en inklapbare buitenspiegels |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas |
| Graphite Grey |
| Grootlichtassistent |
| Handsfree elektrisch bedienbare achterklep |
| High LED-reflector koplampen |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Interieur voorverwarmingsinstallatie |
| Keyless Entry/Go-systeem |
| LED achterlichten |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| LED mistlampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Multimedia-voorbereiding |
| multimedia scherm groot |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor voor en achter |
| ParkView Achteruitrijcamera |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Premium Pack |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Stof/kunstlederen bekleding |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Zelfdimmende binnenspiegel |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.