22-12-2015
Elektrisch en diesel
Automaat
251.182 km
2.400 cc
2 l/100km
22-12-2015
Elektrisch en diesel
Automaat
251.182 km
2.400 cc
2 l/100km
| Kenteken | HR-622-T Switch kenteken |
| Merk | VOLVO |
| Model | V60 TWIN ENGINE |
| Tellerstand |
251.182 km, op 06-11-2025
|
| Brandstof | Elektrisch en diesel |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | D6 Twin Engine Summum | Panoramadak | Parkeercamera | Stoel- en Stuurverwarming | Turbo use oil |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
G
|
| RDW variant |
GWDC
|
| RDW uitvoering |
GWDCH0??
|
| RDW handelsnaam |
V60 TWIN ENGINE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2007/46*0093*09 |
| Plaats chassisnummer | in bodemplaat r. v. |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 169 kW |
| Vermogen elektromotor | 50 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 11,20 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 50 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 3,70 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 13,30 kWh/100km |
| Omschrijving defect | De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kan uitrekken en uiteindelijk breken. |
| Materiële gevolgen | De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kunnen uitrekken en de bevestiging van de veiligheidskabel kan breken waardoor de veiligheidsgordel niet kan worden vastgehouden bij een aanrijding. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | vervangen van de autogordelsluiting. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0345-688888 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 6 seconden |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 227 à € 238 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 12-05-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Audio installatie |
| Automatisch dimmende buitenspiegels |
| Automatische dimmer binnenspiegel |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bi-Xenon koplampen |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| bots herkenning systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| DVD speler |
| Electronic Climate control |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch glazen schuif-/kanteldak |
| Elektrisch inklapbare buitenspiegels met grondverlichting |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| High Performance audio |
| hill hold functie |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| Interieur voorverwarming/(koeling) |
| Koplampen adaptief |
| Koplampreiniging |
| Koplampreinigingsinstallatie |
| Kunstlederen/microvezel bekleding |
| LED dagrijverlichting |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Oplaadmogelijkheid |
| Park Assist achter |
| Parkeersensor achter |
| Parkeerverwarming met timer |
| Regensensor |
| Sensus Connect met High Performance audi |
| Sensus navigatie |
| Side Impact Protection System |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Start/stop systeem |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur en versnellingspook (kunst)leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Verstelbare lendesteunen voor |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.