29-12-2015
Elektrisch en benzine
Automaat
219.277 km
1.969 cc
2 l/100km
29-12-2015
Elektrisch en benzine
Automaat
219.277 km
1.969 cc
2 l/100km
| Kenteken | HR-532-N Switch kenteken |
| Merk | VOLVO |
| Model | XC90 T8 TWIN ENGINE |
| Tellerstand |
219.277 km, op 30-04-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | ONYX BLACK (717) (zwart) |
| Tint | Donker |
| Uitvoering | 2.0 T8 Twin Engine AWD R-Design |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
L
|
| RDW variant |
LFBA
|
| RDW uitvoering |
LFBABD??
|
| RDW handelsnaam |
XC90 T8 TWIN ENGINE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*0929*03 |
| Plaats chassisnummer | in bodemplaat r. v. |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 300 kW |
| Vermogen elektromotor | 65 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 9,20 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 43 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 3,70 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 2,50 uur |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 18,50 kWh/100km |
| Omschrijving defect | De airco condensafvoerleidingen zijn niet juist gemonteerd/vastgezet. Hierdoor kan condenswater in contact komen met elektrische systemen. |
| Materiële gevolgen | Diverse electronische storingen aan o.a het airbag- en het motormanagementsystee. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt uitgenodigd een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal de montage van de aircoleidingen controleren en zonodig de leiding vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0345 688888 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | Een ontluchtingsslang van het koelsysteem kan breken. Hierdoor kan koelvloeistoflekkage ontstaan. |
| Materiële gevolgen | Brand in de het motorcompartiment. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. De dealer zal de ontluchtingsslang vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0345-688888 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 6 seconden |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 147 à € 161 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 20-01-2027 |
| 4 Zone Electronic Climate Control met touchscreen bediening op de tweede zitrij |
| 12,3" Digitaal instrumentenpaneel |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Afdaal assistent |
| Alarm klasse 3 |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple® Carplay |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Contourstoelen |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic climate controle |
| Elektrisch bedienbaar glazen panoramisch schuif-/kanteldak met elektrisch bedienbaarzonnenscherm |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Instructieboekjes aanwezig |
| knie airbag(s) |
| Koplampen adaptief |
| Koplampreinigingsinstallatie |
| kunstlederen/alcantara bekleding |
| LED dagrijverlichting |
| lederen stuurwiel en versnellingspook |
| LED koplampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Multimedia-voorbereiding |
| Onderhoudsboekje (fysiek) |
| Onyx Black metallic |
| Oplaadmogelijkheid |
| Park Assist Pilot met Park Assist voor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Parkeerverwarming met timer |
| passagiersairbag |
| R-Design exterieur |
| RDW-leges |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Scandinavian Line |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Sensus navigatie |
| Sensus pro met Volvo on Call |
| Side Impact Protection System |
| Sportief interieur |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Trekhaak met semi elektrisch inklapbare kogel, 13-polig |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmbaar stuurwiel |
| Verwarmbare zittingen buitenste zitplaatsen tweede zitrij |
| Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| WiFi voorbereiding |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.