03-06-2025
Elektrisch en benzine
Automaat
45.551 km
1.998 cc
Onbekend
03-06-2025
Elektrisch en benzine
Automaat
45.551 km
1.998 cc
Onbekend
| Kenteken | HPS-02-R Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | 530E |
| Tellerstand |
45.551 km, op 28-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Sophistograu brillianteffect metallic (grijs) |
| Type lak | Metallic |
| Tint | Donker |
| Uitvoering | 530e M Sport Edition |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
G6K
|
| RDW variant |
21GV
|
| RDW uitvoering |
EAC50000
|
| RDW handelsnaam |
530E
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2018/858*00360*03 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 220 kW |
| Vermogen elektromotor | 135 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 19,40 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 98 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 7,40 kW |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 20,40 kWh/100km |
| Tellerstand |
45.551 km, op 28-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | Bij het vervangen van het microfilter van de airconditioning kunnen kabels beschadigd worden. |
| Materiële gevolgen | Beschadigde kabels kunnen tot een kortsluiting leiden. Bij een kortsluiting kan een brand niet worden uitgesloten. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voerrtuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer, deze zal de kabelboom van de cockpit op beschadigingen controleren en opnieuw vast zetten. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 220 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 6 seconden |
| Wegenbelasting | € 129 à € 141 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 03-06-2029 |
| 4-zone airconditioning met automatische regeling |
| 19 inch LM M Dubbelspaak (Styling 935 M) Bicolor Schwarz Grau |
| Actieve voetgangersbescherming |
| Active Guard: botswaarschuwing met city-remfunctie |
| Adaptieve LED koplampen |
| Akoestische waarschuwing voor voetgangers |
| Alarmsysteem klasse 3 (VbV/SCM) |
| Ambiance verlichting |
| Banden reparatieset |
| Bandenspanningsweergavesysteem |
| BMW Connected Pack Professional (beperkte looptijd) |
| BMW Iconicsounds Electric |
| BMW Live cockpit professional |
| BMW Natural Interaction |
| BMW Personal CoPilot Pack |
| BMW Teleservices |
| Boordliteratuur Nederlands |
| Comfort Access |
| Comfort Pack |
| Comfortstoelen vóór |
| Condition Based Service |
| ConnectedDrive Services |
| DAB-tuner |
| Draadloos oplaadstation |
| Driving Assistant Professional |
| Extra getint glas in achterportierruiten en achterruit |
| Gevarendriehoek en verbanddoos |
| Harman-Kardon sound system |
| Innovation Pack |
| Intelligent Emergency Call |
| Interieurcamera |
| Kilometertacho |
| Koudemiddel |
| Laadaansluiting AC (wisselstroom) laden |
| Laadkabel (Mode 3, 22kW) |
| M Hemelbekleding in Anthrazit uitgevoerd |
| M interieurlijsten Aluminium Rhombicle met accentlijsen Dunkelsilber |
| M Sport Edition |
| M Sport exterieurpakket |
| M Sport Interieurpakket |
| M sportonderstel |
| M Sportpakket |
| M Sportstuurwiel met leder bekleed |
| Nederlandse taalversie |
| Onderdeel van M Sportpaket |
| Parking Assistant Plus |
| Personal eSIM |
| Raamomlijsting M hoogglans Shadow Line |
| Sophistograu Brillianteffect metallic |
| Steptronic transmissie met schakelpaddles aan het stuurwiel |
| Stoelventilatie voor beide voorstoelen |
| Stuurwielrand verwarmd |
| Travel en Comfort System |
| Travel Pack |
| Trekhaak met elektrisch wegklapbare kogel |
| Veganza Schwarz met decoratief stiksel |
| Verlengde Garantie - 3 jaar |
| Verwarmde stoelen voor en achter |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.