29-02-2024
Benzine
Handgeschakeld
23.081 km
999 cc
5 l/100km
29-02-2024
Benzine
Handgeschakeld
23.081 km
999 cc
5 l/100km
| Kenteken | HPH-06-L Switch kenteken |
| Merk | SEAT |
| Model | ARONA |
| Tellerstand |
23.081 km, op 26-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.0 TSI FR Business Adaptive cruise Climate control Full LED Apple Carplay / Android Auto Link Parkeersensor achter |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
KJ
|
| RDW variant |
XDLAC
|
| RDW uitvoering |
FM5SFM5DF0094BI21AAF
|
| RDW handelsnaam |
ARONA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2007/46*3134*42 |
| Topsnelheid | 182 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 12 seconden |
| Afmetingen | 415,00 x 178,00 x 153,00 cm |
| Ledig gewicht |
1091 kg
|
| Massa rijklaar |
1610 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1610 kg
|
| Laadvermogen | 519 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 590 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 49 à € 53 per maand |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 01-03-2028 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Afwijkende dakkleur |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Alcantara bekleding |
| Aluminium interieur afwerking |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple CarPlay |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Connected services |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Extra getint glas |
| File-assistent |
| Grootlicht-assistent |
| Hill hold-functie |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Mistlampen voor |
| Multifunctioneel lederen stuurwiel |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie via Carplay |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Sportstoelen |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurhulp |
| Telefoonintegratie premium |
| Trekhaak 'optioneel' |
| Vermoeidheids herkenning |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.