29-03-2012
Benzine
Handgeschakeld
126.708 km
1.398 cc
6 l/100km
29-03-2012
Benzine
Handgeschakeld
126.708 km
1.398 cc
6 l/100km
| Kenteken | HNV-84-X Switch kenteken |
| Merk | OPEL |
| Model | CORSA |
| Tellerstand |
126.708 km, op 29-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.4-16V 2012 Zwart|LM VELGEN|NIEUWE APK |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
S-D
|
| RDW variant |
FP11
|
| RDW uitvoering |
1A06D5X0ACG5
|
| RDW handelsnaam |
CORSA
|
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0379*20 |
| Topsnelheid | 173 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 12 seconden |
| Ledig gewicht |
1041 kg
|
| Massa rijklaar |
1625 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1625 kg
|
| Laadvermogen | 584 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 40 à € 43 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 14-05-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Sport-pakket |
| Sportonderstel |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.