30-04-2025
Elektrisch en benzine
Automaat
2.628 km
1.332 cc
Onbekend
30-04-2025
Elektrisch en benzine
Automaat
2.628 km
1.332 cc
Onbekend
| Kenteken | HNJ-88-X Switch kenteken |
| Merk | JEEP |
| Model | RENEGADE |
| Tellerstand |
2.628 km, op 27-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 4xe 190 Plug-in Hybrid Electric Limited Business | CARPLAY | NAVI | Full LED | VELGEN . |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
BU
|
| RDW variant |
AXT23
|
| RDW uitvoering |
19AL
|
| RDW handelsnaam |
RENEGADE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e3*2007/46*0300*45 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 140 kW |
| Vermogen elektromotor | 44 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 11,40 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 38 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 7,40 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 16,40 kWh/100km |
| Tellerstand |
2.628 km, op 27-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | Het rempedaal is niet sterk genoeg waardoor deze kan bezwijken en inklappen tijdens het remmen. |
| Materiële gevolgen | Als het rempedaal bezwijkt en inklapt, kan de bestuurder de remmen niet meer gebruiken, wat het risico op een ongeval vergroot. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. Deze zal het rempedaal verstevigen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-08251001 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 182 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Afmetingen | 424,00 x 181,00 x 172,00 cm |
| Ledig gewicht |
1745 kg
|
| Massa rijklaar |
2315 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2315 kg
|
| Laadvermogen | 1 kg |
| Trekgewicht geremd | 1150 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Wegenbelasting | € 103 à € 112 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 30-04-2029 |
| Aansluiting USB |
| ABS |
| Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen) |
| Achteruitrijcamera |
| Afdaal assistent |
| Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling |
| Airbag(s) voor + zij |
| Airbag(s) voor + zij + overige |
| Airconditioning |
| Android Auto |
| Anti Slipregeling |
| Apple CarPlay |
| Audio |
| Audiobediening op het stuurwiel |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitensp elektrisch verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling |
| Cruise Control |
| DAB+ |
| Dakrail (zwart) |
| Digitaal Dashboard |
| Ecc |
| El. bedienbare ramen achter |
| El. bedienbare ramen voor |
| El. inklapbare buitenspiegels |
| El. Ramen |
| El. verstelbare buitenspiegels |
| El. verwarmbare bestuurdersstoel |
| El. verwarmbare passagiersstoel |
| ESP |
| Grootlichtassistent |
| Handsfree bluetooth |
| Hill hold |
| Hoofdsteunen achter |
| Keyless Entry |
| Keyless entry/start/stop |
| Laadkabel |
| LED achterlichten |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| Lichtsensor |
| LM-velgen |
| Metallic lak |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Multifunctioneel stuur |
| Navigatie |
| Parkeersensoren achter |
| Parkeersensoren voor |
| PDC |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijbaanassistentie |
| Roofrail |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Telefoonintegratie premium |
| Touchscreen |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare lendesteun bestuurdersstoel |
| Verstelbare lendesteun passagiersstoel |
| Verwarmbaar stuurwiel |
| Verwarmde stoelen |
| Voetgangersveiligheidssysteem |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.