20-03-2023
Benzine
Handgeschakeld
106.819 km
1.332 cc
6 l/100km
20-03-2023
Benzine
Handgeschakeld
106.819 km
1.332 cc
6 l/100km
| Kenteken | HNH-23-L Switch kenteken |
| Merk | Dacia |
| Model | Duster |
| Tellerstand |
106.819 km, op 08-05-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Orange Arizona Met. (oranje metallic) (oranje) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.3 TCe 131pk Journey (Vol-Opties!) 1e eigenaar |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
SR
|
| RDW variant |
DHE2
|
| RDW uitvoering |
MF6UB350M000
|
| RDW handelsnaam |
DUSTER
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Soort bekleding | Velours |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2001/116*0323*71 |
| Topsnelheid | 174 km/h |
| Afmetingen | 434,00 x 180,00 x 163,00 cm |
| Ledig gewicht |
1221 kg
|
| Massa rijklaar |
1763 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1763 kg
|
| Laadvermogen | 542 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 660 kg |
| Kleur | Zwart |
| Soort bekleding | Velours |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 20-03-2027 |
| (Inruil / Financial lease / Financiering mogelijk!) |
| 1e eigenaar |
| 2 sleutels of meer |
| 4-cilinder motor |
| 4-Seizoensbanden (all-season banden) |
| 6-versnellingen |
| 100% Dealer-onderhouden |
| 360°camera |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Airbags |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| APK bij aflevering |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| AUX-aansluiting voor mp3 speler |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| buitenspiegels in andere kleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| DAB+ (Digitale radio) |
| Dakrails |
| dealer onderhouden |
| Dimlichten automatisch |
| Distributieketting (onderhoudsvriendelijk) |
| Documentatie aanwezig |
| dodehoek detectie |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Facelift (nieuw model) |
| Glas getint met warmtewerende functie |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen achter |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Inspectie garantie |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| KM-stand certificaat aanwezig |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Metallic lak |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem (full map) |
| Onderhoudsboek aanwezig |
| Onderhoudshistorie aanwezig |
| Parkeersensoren (PDC) |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Rokersvrij |
| Schadevrij |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuur kunstleder |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Tel / WhatsApp 0412-638507 |
| USB-aansluiting |
| Velours bekleding |
| Verstelbare stuurkolom |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.