05-02-2025
Elektrisch
Automaat
9.698 km
Onbekend
Onbekend
05-02-2025
Elektrisch
Automaat
9.698 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | HNH-19-X Switch kenteken |
| Merk | VOLVO |
| Model | EX30 |
| Tellerstand |
9.698 km, op 13-03-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat (1 traps) |
| Kleur | Wit |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | Single Motor Extended Range Plus 69 kWh | Parkeercamera | Harman Kardon | 20'' Aero |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
2
|
| RDW variant |
2ZEL
|
| RDW uitvoering |
2ZEL9L0?
|
| RDW handelsnaam |
EX30
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2018/858*11478*01 |
| Turbo | Nee |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 5 seconden |
| Afmetingen | 423,00 x 184,00 x 155,00 cm |
| Ledig gewicht |
1750 kg
|
| Massa rijklaar |
1850 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2240 kg
|
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 3 |
| APK vervaldatum | 31-05-2029 |
| 11 kW lader |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrijcamera |
| Afdaal assistent |
| Afwijkende dakkleur |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| Audio installatie premium |
| automatische snelheids begrenzing |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in afwijkende kleur |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Camera voor |
| Connected services |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| DAB |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Climate control |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Fabrieksgarantie |
| file assistent |
| Grootlichtassistent |
| hemelbekleding donker |
| hill hold functie |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| Interieur voorverwarming/(koeling) |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Kruisend verkeer detectie |
| Kunstlederen/stof bekleding |
| Kunstlederen stuurwiel |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| multimedia scherm groot |
| Navigatiesysteem |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Premium Audio by Harman Kardon |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Sfeerverlichting |
| Sportstuur |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Uitparkeer waarschuwing |
| Uitwijk assistent |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Warmtepomp |
| WiFi voorbereiding |
| Zelfstandige rijstrookwissel |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.